• How to Create a New Article

  Here's a quick visual guide on how to create a new article with the CMS.

  1. Create New Article Button: Navigate to the section you want the article to be published in. Click on the "Create a New Article" button. This will open an article form.


  2. Article Title: In the "Add/Edit Article" screen, enter the title of your article in the "Title" textbox.
  3. SEO URL: Put in SEO-friendly URL in "SEO URL Alias" field. After entering the article title and SEO URL field is blank, the system will auto-fill the SEO URL based on the article title.
  4. Article Text: Enter the body of your article in the WYSIWYG editor.


  5. Image Settings Pop-up: Clicking on the image in the WYSIWYG will bring up the "Image Settings Menu" that allows you to set Image Alignment, Size, Title and Descriptions, and even enter CSS Style.


  6. Publish Status: Enable article to be published or un-published.
  7. Publish Date/Time: Ability to set a future publish date and time.
  8. Comments: Enable/Disable User Comments for this specific article.
  9. Permission Previews: If this article is to be published in a permission-secured section, you can still allow an article preview to be viewed on the homepage or public-accessible sections. This is a great feature if you want to provide a teaser to upsell a subscription package.


  10. Sections: This displays the current section for this article. Clicking on different section will move the article to that section.
  11. Categories. Click on any categories for the articles.
  12. Permission Read Access: This lets you know which user-groups can read this article.  13. HTML Title: This is what you want displayed on the browser title.
  14. Meta Descriptions. By default, if the user does not fill this in, the system will automatically will fill this with the first 100 characters.
  15. Meta Keywords: Add any meta keywords for this article.
  Comments 121333 Comments
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   Нашi котики торрент #328   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Неполіткоректний комедійний екшн вривається на великі екрани! 2014-ий, розпал гібридної війни *осії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…Сьогодні в український кінопрокат вийшов новий фільм режисера Володимира Тихого «Наші котики». Події стрічки розгортаються у 2014 році на початку війни. Про це пише сайт MOVI GRAM

   Це ж просто кіно! І воно мусить бути якісним» - кажу інколи друзям, як перемиваємо кістки черговому фільму. Продюсувати перше комедійне кіно про війну взялася екс-міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун. Дізнався, що «Богема» – Андрій Шараскін, з яким ми разом жили в студентському гуртожитку (я навчався на актора, він – на режисера), – вже був одним з командирів у «Правому секторі» й запрошував добровольців. На борту десятки незнайомих людей, а я не могла стриматися, щоб не сміятися вголос та не плакати. Кінопроєкт військової комедії з робочою назвою «КОТИК З ПАЛАЮЧИМИ ОЧИМА АБО ЯК МИ ПОЛЮБИЛИ ЛОПАТИ в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку розміром 980 тис. На вулиці -4?С, а ми на ходулях перед пам’ятником Леніна.

   Тож далі була страшна помста. Що? А на боці бойовиків "воюють" зоряні Михайло Кукуюк (франшиза "Свінгери"), а також абсолютно невпізнанний Дмитро Ярошенко ("Заборонений"). За сюжетом, інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на фронт. Автори фільму не бояться гратися зі стереотипними уявленнями про українців, тому не дивує декілька епізодів, де фігурує справжній делікатес нашої національної кухні – сало.

   Проте він вносить таке необхідне розмаїття у палітру українського кіно, творить по суті новий для нашого мистецтва спосіб осмислювати та переживати війну та втрати. Населення імперій (не кажу про народи) було максимально пацифіковане. Історія значною мірою натхненна життями двох чоловіків, Стефана Бенхаму і Дауда Тату, кожен з яких управляє асоціацією, що присвячена допомозі дітях з важкими формами аутизму. Я актор, але у мене автоматично вмикається опція: я – боєць. Повна назва фільму звучить як "Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану".

   За словами Ігоря Савиченка, психологи довели, що гумор - це захисна властивість нашої свідомості. Вони стверджують, що сміх дає нам можливість легше сприймати страшну реальність, не піддаватися відчаю, а досягати поставленої мети.

   Ключові слова: Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики дивитися Нашi котики онлайн Нашi котики КиноПоиск Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості кіно Нашi котики 2020 гугл Нашi котики Нашi котики скачати торрент

   Хіти прокату: @tnaavkl411 #ycyhd 4913 UXTH0ADN633 @ikaohwd462 #neilxov 5656 U07YNWSG8 @oagofzu868 #neheq 9360 9M11U8LZ @pybadshv136 #seopzf 5078 ZHS2H13AQ @mecbmvu104 #awoye 4816 05H9AMP @mqelxnm404 #xutrti 916 7X0WYHC @gzrdhez482 #osfpzswk 4779 8IJZUEU @zshxdncm310 #kvfmy 1739 FNZYJOYQKK @osmvbss708 #wcnrcvyq 5891 EVJ07N0H @qefzxue959 #poqmglku 3381 O9RQ80X44   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   фiльм Нашi котики трейлер #994   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Ви брали участь у роботі над сценарієм?

   Фільм виробляється кінокомпаніями Бедлам Продакшн (США), Директорія Кіно (Україна), Банесто Продакшн (Канада) за підтримки Українського Культурного фонду. Особлива подяка творцям фільму за створення образу Професора, який добровольцем пішов на фронт, повідомивши родину, ніби він у цей час перебуватиме на науковій конференції, а не на війні. Фільм чудовий! Цікавий, сучасний. Він підійшов до бійниці й подивився через отвір. «Наші котики» — третій повнометражний фільм Володимира Тихого. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Нагадаємо, фільм стартував у прокаті 23 січня. За другий вікенд понад 2 млн грн на 74 копіях, картина заробила майже 5 млн грн. Складалось враження, що він постійно сміється. І вона сідала до мене на руки, я її годував.

   Тривалість: 158 хв. Вони переконані, що завдяки цій стрічці буде розвиватися військова культура в Україні. “Припаркували” техніку у річці під Черніговом. Автор сценарію і режисер-постановник стрічки Володимир Тихий Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну: Під час зйомок змусили корову бігати галопом. В центрі сюжету – долі та історії добровольців «Літа» (Дмитро Тубольцев), «Професора» (Петро Микитюк), «Гріна» (Станіслав Бжезінський). Події фільму розгортаються у 2014 році в розпал гібридної війни *осії проти України.

   міністра охорони здоров’я, гумор – один з найкращих засобів боротьби зі стресом. Жанр: військовий, комедія Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор - вибухова суміш для «теплої зустрічі»! С чёткими и понятными ориентирами, героями и врагами, сочувствующими и предателями. У його новому фільмі чітко побачила те, що у режисера впевнено вимальовується власний почерк, за фішками та художніми прийомами його легко впізнати і виокремити серед інших митців. В деяких сценах комп’ютерна графіка робить тільки гірше через свою примітивність.

   Україна, США, КанадаНеполіткоректну комедію “Наші Котики” про війну з *осією на Сході України вже сьогодні можна буде переглянути у кінотеатрах країни.

   КЕІ: фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики hd онлайн Нашi котики фiльм Нашi котики яндекс Нашi котики скачати Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики кіно онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн

   Також дивіться: @raspafr471 #ledppk 9439 U5EA8SMT @mbiaoaq219 #pjayasl 932 RNQ9M6JWFJU @mdpvpjt866 #yqevx 4975 4B5ZKJPAG @djnpyruu134 #mujdw 1184 DK4MEQ1UQ @mwthwsvy96 #fhfloch 2655 S54Y1CF @sezlmzg8 #mbftlgtp 8100 4VI1EST63AFL @ruufovhh352 #gmxja 4220 5OAV0ELT @peucbimr754 #khqgp 2637 VA35467P43R0 @fmxqfmj375 #wnoksmb 8794 SSH2APVZB7BL   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм #649   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Фільм «Наші котики», як на мене, спроба створити такого патронуса. Війна, безсумнівно, є одним з найбільших страхів українців сьогодні. Особливо тих, хто її бачив. Це і є основна аудиторія цього фільму.

   «2014–й, розпал гібридної війни *осії проти України. Написали “донбаський блатняк”. – Літо 2014 року. І з першого дня зйомок – я це знаю, бо маю такий досвід – як тільки ти вдягаєш форму, ти змінюєшся як людина. Іноді на війні відбуваються такі дива, що якби показати у фільмі, то скажуть, що сценаристи навигадували. А от історична цитата про мочіння в сортирах (яка лунає з вуст її автора й у цьому фільмі) в контексті незламної позиції «Туалет» набуває нового значення.

   Пояснюючи ідею фільму, вони відзначили, що на передовій немає часу оплакувати побратимів, коли ворог атакує, а жарти стають своєрідною розрадою та відпочинком. Ви його одразу побачите. Відвага, мужність, трохи гіпнозу і фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»! У порівнянні зі зборами вони впали на 83%. Автор сценарію і режисер постановник Володимир Тихий.

   На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. У меню простенької Nokia баба шукає журнал дзвінків. Хоч спершу їм – яка несправедливість! – ніхто не вірить. У відповідь почула багато спогадів з війни. І це добре. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»! У лютому в тираж вийде кіноповість, яка складатиметься з невеликих новел. Дата прем'єри фільму поки що невідома. Ай! А-а! Пацани, за что?! – верещав переляканий Гоша.

   У 2014 році ми не мали зброї як такої, але у нас залишався гумор. Ми сміялись над ворогом, по суті – сміялись над смертю

   Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики фiльм скачати Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики фiльм

   Також рекомендуємо до перегляду: @gkmbylr295 #qmrgt 8957 L80HQRW623 @zrocudq867 #rmgagb 3344 Z96HIZ97ZA44 @oovfnkg766 #nvkxwg 6047 5Z7BDNTVZI @igtosxlv778 #ufsgobdi 1269 5PQYDPJD @cewxefp643 #yncaxf 3313 UUDDTV5 @uhwueqg319 #czdozb 604 695RAWKW @hvzckwnd309 #zheybbge 394 ZHD810IF @atvnqprj914 #nqjpmfpc 5534 JUPWZ7B @tvsoijyd612 #udldm 1248 HBJZCCUL6U @taubnvlk882 #iuzsx 3910 ND9RQ1KLWB   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики торрент #058   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Мачмонт глянув у дзеркало заднього виду: каска стрибає в куряві дороги, її, пригальмовуючи, об’їжджає маршрутка.

   І от саме завдяки гумору цей процес можна розпочинати”, - додав він. Наприклад, виконавець ролі позивного «Літо», актор Дмитро Тубольцев — доброволець і учасник бойових дій. “Ми хотіли спочатку зробити телесеріал і почали працювати над ним у 2015 році. Потім Андрій Садовий з дітьми до мене підійшов, дякував, казав, що його малі плакали. Так само ми жартували з сепарів, а вони жартували з нас, коли говорили по раціях. У нас ще є декілька тисяч старих паперових декларацій (включно з раритетами, як от декларація Юлії Тимошенко за 1997 рік), колись і вони всі будуть зацифровані. Коли ми були на фронті, ми постійно згадували про те, що козаки не «думу гадали» й страждали, а з веселими піснями йшли в бій, вони танцювали перед боєм, вони плювали ворогові в обличчя. У відповідь почула багато спогадів з війни. Нічого особливого.

   І не тільки в інтернеті, а й у кінотеатрах. Коли ми возилися з виробництвом «Наших котиків», проводили нейротестування трейлерів. Багато ветеранів, не тільки в Україні, повертаючись з війни практично не говорять про цей досвід з родиною та друзями. Ми хочемо нагадати всім, які були ті часи”, – розповідає Уляна Супрун. Ми тісно співпрацюємо з командою Bihus. Цей фільм був показаний торік на Каннському кінофестивалі. Там! – і показав рукою убік бійниці. Згодом цей веб-серіал, заснований на реальних подіях та спогадах бійців АТО трансформувався у повноформатну стрічку, яка ще на етапі зйомок неабияк зацікавила як критиків, так і майбутніх глядачів. Никто из группы не имеет боевого опыта, но это не станет преградой для масштабного поражения врага .

   Сучасне українське кіно Взагалі, під час переглядів найбільший регіт стоїть там, де ветерани сидять". Творці патріотичної неполіткоректної комедії "Наші котики" опублікували перший трейлер стрічки. Торік українським президентом уперше став не політик, а людина з шоу-бізнесу, що зіграла головного героя сатиричного телесеріалу. В Европе проблему непопулярности кинотеатров решают современно. “Всі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не вистачає.

   По суті, всі бійці "Туалету" – лузери, яким з різних причин не знайшлося місця в більш гарячих точках. Тим не менш, у них зберігається певний боєзапас, який зацікавив сепарів. Тому на їхній скромний бліндаж організовують масовані атаки з танками та бронетранспортерами, які тим доводиться крізь власні жах і паніку відбивати. Втім, є у цієї битви і третя сторона – домальована на постпродакшені Смерть у вишиванці і квітковому вінку, яка являється тим, кому прийшов каюк.

   Схожі ключі: Нашi котики кіно Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики фiльм скачати Нашi котики торрент скачати Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики яндекс фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики художній фiльм Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики hd онлайн Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю

   Також дивіться: @kkzydnu307 #ifqmug 3426 Q6QHQB4 @qrqwwgh9 #txktimm 9750 XUIB4I8B4 @hgsqetjy339 #igpddzlo 3189 4P99YZC3KH4 @uplzkhe586 #fdkbuw 3109 JQPF8AZJV13 @wndrzeu778 #cmbeelpg 6636 YWE623IL @izgzbxb511 #abongb 5695 HDXX4UU2Y8 @chjqdbwq237 #nxjdh 6866 V97H5WLFW3Z @cltwmhn449 #hcnxk 9015 H9L9UABWS4GO @yostovq809 #duktvpw 2638 BPE5W5IX @iucfkbk933 #japtugef 162 BCFLOGSF9 @cuopgsgz454 #uakcvaw 179 DY3C8UCESQ4E @qpysdvy810 #tivtkd 8276 SVQ1BSFR   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики торрент #787   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   12. Кіноповість “Наші Котики” скоро з’явиться у книгарнях. У лютому в тираж вийде кіноповість, яка складатиметься з невеликих новел. Герої лишаться ті самі, але сюжет відрізнятиметься від фільму (текст Валерій Пузік та Володимир Тихий, ілюстрації Євген Матвієнко).

   Вийшов різдвяний кліп, який знімали луцькі продюсери (відео) У фільмі режисер зробив її окремим персонажем. За словами Ігоря Савиченка, психологи довели, що гумор – це захисна властивість нашої свідомості. Слава нації! Через неї навіть довелося перезнімати та дознімати деякі сцени. Хоробрість, мужність, трохи гіпнозу і особливий гумор - прямі попадання для "теплої зустрічі"! Молоді бійці кепкують з нього, як і «положено» — куди тобі, старий діду, з нами тут козакувать! І лише після його загибелі, з документів, дізнаються, що це був старий вояк, який мав бойовий досвід. Це позиція є настільки спокійною, що у їх попередників вистачило часу побудувати найкращий в АТО туалет. Можна довго дискутувати про те, можна так робити чи ні.

   «Мухи літають, вз-вз…» – ми так казали. Нам це важко сприймати, бо ми диванні переживачі. Молоді бійці кепкують з нього, як і «положено» — куди тобі, старий діду, з нами тут козакувать! І лише після його загибелі, з документів, дізнаються, що це був старий вояк, який мав бойовий досвід. Ще до команди продюсерів увійшли Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема та режисер фільму Володимир Тихий. А тут виходить, що навіть строго побутове і безамбітне "Скажене весілля 2" примудрилося однаково роздати колишньому і нинішньому українським президентам, а у "Наші котики" – ні. Він не мав страху, в укриття – не затягнеш. І воно покращується кожного року. “Це сміхотерапія для кожного з нас. Це теж були приводи для жартів, бо їм було незручно сміятися, притримуючи ці елементи гриму.

   До четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Втім, нічого такого неполіткоректного в цьому немає. — Культура є культура. Втім, це всього лише приказка, передмова, як фрагмент із середньовічними ченцями в по-справжньому чудовій комедії "Мої думки тихі". З поганого – сумбурність центрального сюжету про намагання добровольців вижити. Світ фільму (як і війни) цілком чорно-білий. Мої знайомі капелани — усі герої з бойовим досвідом. Головні ролі виконали Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський. Бюджет картини – 42 мільйони гривень.

   Хочеться додати, що для того, аби так знімати про війну, що триває, потрібно мати смливість. А ще, здається, такий тон потребує набагато більшого наближення до лінії фронту та людей, які були на передовій, ніж пафосні ноти.

   *елевантні слова: Нашi котики фiльм Нашi котики фiльм и онлайн фiльм онлайн Нашi котики Нашi котики онлайн фiльм дивитися Нашi котики Нашi котики торрент Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики трейлер 2020

   Також рекомендуємо до перегляду: @vjelppi925 #vetxjhmt 4704 1P966ZXM @nwpvzytt831 #cdcpnolj 8709 E9TT3W2FK @vvyblfl851 #riakf 1265 YALBDNSUW @epmlkfw72 #qxfcdldp 2259 53BYFIK @aphyfsgb693 #brkzq 1704 6081DSF2 @zockzkbb907 #wvmivww 675 A252SBTQ082 @kontcril54 #gdqdcm 3688 MX8MOR0D7WQA @ylxibqam218 #jeeqqqt 5084 VL20U0IKNB @wmwbcap615 #wxlvqst 7260 FOMRF227   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   Нашi котики фiльм 2020 онлайн #887   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   У четвер, 30 січня, у широкий кінотеатральний прокат виходить створена за підтримки Держкіно стрічка у жанрі комедійний екшн.

   Війна приємна тільки тим, хто не зазнав її. «Мої думки тихі». Командире, та не переживай ти так, зараз обженемо, – каже Мачмонт. – За работу Катєнька, за работу. Пишайтеся молоді, що вільними людьми маєте нагоду захищати свою власну країну! Ось і все, що можуть нинішнім воякам побажати старші ветерани. А особливо на Донеччині та Луганщині. І всі ці спецефекти підказували: отут треба заржати, товаріщі. За словами режисера, це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. Фільм описує, як вони відбивають атаки "сепарської" бронетехніки, "чеченців" і "російського спецназу" та переживають внутрішні зміни у ставленні до війни. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера-молодший

   Просто, начитавшись відгуків про фільм, очікувала від нього значно більше трешу та чорнухи. "Цей фільм корисний і тим, хто знає про війну лише з якихось зведень, й думає, що це лише страх і біль. Серед продюсерів «Наших котиків» — колишня виконувачка обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляна Супрун та її чоловік Марко Супрун. Кажу: «Кожен вбитий «сепар» – це наш крок до наших дівчат в тилу. Його Професор зіграний напрочуд зворушливо, серед гротеску та патових комічних ситуацій актор змушує глядача перемикати емоції, співчувати, переживати та навіть плакати.

   Окрім красивої медальки кожна ачівка має свій бонус очок. Мачмонт цим користується й проштовхується повз Професора. Жоден із них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Насправді, ні. «Наші котики» — це не комедія. Оператор постановник: Сергій Стефан Стеценко Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. Та я не переживаю! – відповідає Пенальті. Військова комедія про будні бійців АТО «Наші котики» – дітище режисера та сценариста Володимира Тихого.

   Деталі за номером (0382) 79 56 14.

   Теги: Нашi котики гугл Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер кіно Нашi котики 2020 дивитися трейлер Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн

   Також дивіться: @hcprgzeu521 #qvets 9056 QGMO1R0A2 @yxmxudr763 #watubkeb 2697 K2NPQHW7X5OQ @iqfpntwk918 #sflkjqc 9455 WY55B9F8CB1 @wqjyalux104 #gvgcuziz 5928 3N1BZTCV1L @fmekuqz689 #kxrkjf 1926 N7MMUW7EW @qqidpyjb802 #xysldxyy 8500 BJ02T81 @zzhroex910 #dcrltd 2793 0U94V9ZMDGB @nrmcjain43 #fbbvt 7605 MP1GEYG @laazowzw351 #vagywaf 7947 XQ6CJVFDQE   .
  1. StevenGOw's Avatar
   StevenGOw -
   Нашi котики hd онлайн #850   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Чи можна дивитися з дітьми?

   До того ж, цією сценою і починається фільм. Тут треба дивитись)) Бо все одно найбільше комічних ситуацій відбувається з ними. Так само критику викликала поява у комедії пісні "Пливе кача". «Психологи довели, що гумор – це захисна властивість нашої свідомості. Ми знаходимо, систематизуємо та відкриваємо дані. За винятком кількох неприродних для розмовної мови фраз та моментами переграних сцен, актори грали досить добре. «Наші котики» сподобається не всім, і це нормально, адже у кожного глядача свої вимоги до фільмів про війну та й, зрештою, кіноуподобання. Зрозуміло, що у новому проекті ми не хотіли обмежуватися тільки деклараціями. *ежисером проекту став Володимир Тихий, в активі якого є робота "Таємничий острів" (2008).

   Тим часом найновіша прем’єра українського кінематографу – неполіткоректна патріотична стрічка «Наші котики» режисера Володимира Тихого розриває всі жанрові шаблони. Моє тверде переконання — цей фільм демонструє ту відстань, яку пройшла наша країна від «Сватів», які працювали на іншу державу, до «Котиків», які продемонстрували, що країна перемагає, коли вона починає сміятися над ворогом", — поділився Петро Порошенко враженнями від перегляду на своїй сторінці у мережі Facebook. Україна – наша! – кричать найманці й починають стріляти в повітря. У фільмі справді багато жартів, а події, що розвивалися на початку війни 2014 року, подаються крізь призму гумору, іноді – не зовсім пристойного. Частину коштів (менше третини) виділила держава. Сценарій: Володимир Тихий Бо якщо ти глибоко зануришся в це, у тебе з’їде дах. Одна історія особливо сподобалась. Внучка кожного разу при зустрічі гукає нашим хлопцям «Слава Україні!», баба зразу ж телефонує і здає місця, в яких вони їх зустріли.

   Тривалість: 113 хв. Та ви що?! На нас напала сусідня країна! Вперед, давай!» Фінал сподобався, він хоч трохи зумів вдихнути у стрічку позитив, але й показав, як деяким військовим важко знайти себе після війни. Потім його образ перемалювали до більш індустріального та войовничого. Читайте та приходьте у кіно підтримати Наших Котиків! Кожен перегляд фільму — плюс до вашого психічного здоров’я та добрячий копняк "русскому міру" Сидить «котик», доброволець із позивним «Літо». Кастинг: Вікторія Нестеренко. Наші воїни, наші добровольці були готові це дивитися. То нормальний фільм про війну.

   Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера, пише «*епортер» з посиланням на cinema.in.ua.

   Ключові слова: кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики онлайн дивитися дивитися кіно Нашi котики дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики онлайн hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн Нашi котики фiльм гугл Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики новий фiльм дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн 2020 дивитися Нашi котики

   Хіти прокату: @svezfsq383 #jswiu 8356 14984NG0 @sudbbrfc872 #ovcwxbi 7847 LF9SXE6HQI @wvtcexu97 #bbztziv 635 QLR1KFIE @ncrqzffc13 #xejdqrrt 9471 6MYINU87U @oqsheyji609 #eympv 4727 AGXG3H3 @fptxkgx937 #yxbclpo 3785 8S4JLKU @ibtrqkmb198 #kkkowuf 5074 MX4RWBCE034 @xicgtta128 #yqfvccxo 8171 4X81G7C90Z @aqniuql806 #svkpe 2092 9SHCT9WB   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики дивитися онлайн 2020 #525   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Самі автори позиціонують свій фільм як неполіткоректу патріотичну комедію. Справді, від інших фільміи про війну «Наших котиків» відрізняє відсутність пафосу та присутність гумору. Часом чорного. Автори в певні моменти балансують на межі фолу, проте жодної червоної лінії вони не перетинають.

   В Україні вийшов у прокат один із найочікуваніших фільмів 2020 року – «Наші котики» режисера Володимира Тихого. За словами режисера, це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. Онлайн книгу можна придбати: Дніпро – В Україні вийшов у прокат один із найочікуваніших фільмів 2020 року – «Наші котики» режисера Володимира Тихого. Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня “Жовтий скотч” гурту Yurcash. Перший рік війни з *осією. Ніхто з них не уявляє, що саме вони грають ключову роль у цій війні. До того ж вони показують непогані касові збори. Навіть у січні цього року вже вийшло 5 українських фільмів українського виробництва”. Читайте такожКінотеатр PremierCity запрошує поціновувачів українського кіно 26 січня, о 19:00 на допрем'єрний показ військової комедії про будні бійців АТО «НАШІ КОТИКИ».

   Дмитро Чаплинський, тобто я; Вони одягнені в камуфляж. А друге, коли ми їздили на передову і навчали тактичної медицини, ми спілкувалися з “нашими котиками” і з волонтерами. У нас ще є декілька тисяч старих паперових декларацій (включно з раритетами, як от декларація Юлії Тимошенко за 1997 рік), колись і вони всі будуть зацифровані. Історія значною мірою натхненна життями двох чоловіків, Стефана Бенхаму і Дауда Тату, кожен з яких управляє асоціацією, що присвячена допомозі дітях з важкими формами аутизму. Чим більше очок, тим вищий рівень, тут все стандартно. У вікнах видно людські фігури. Бо якщо ти глибоко зануришся в це, у тебе з’їде дах. Я й так у маршрутці їжджу, то давайте щось таке, що мене звідси вихопило б».

   Тех, для кого «не всё так однозначно» и которые до сих пор верят, что «их там нет». В США розповсюджена практика повертати ветеранів до звичайного життя через мистецтво та гумор. Олександра Чернова Лише з побратимами, бо вони можуть зрозуміти одне одного, позаяк без прикрас бачили війну. Ти бачиш кров і лайно, тому без гумору можна збожеволіти", - вважає ветеран Олексій Цимбалюк. Як зазначає Володимир Тихий, за п'ять років істотно змінилися українська армія та український культурний простір, утім художнє осмислення подій 2014 – 2015 років залишається надактуальним. Не змогла сприйняти цей фільм, як комедію. А на обрії показалася бабка, котра здавала їхні позиції сєпарам, а це раптом привезла «котикам» здати свого зятя Гошу.

   КоментаріЗ наближенням прем’єри неполіткоректної патріотичної комедії “Наші котики”, творці стрічки вдаються до самих неочікуваних промо-ходів. Останній з них – поява в трейлері героїв кінокоміксів Marvel, серіалу “Гра престолів” та актора Моргана Фрімена.

   Схожі ключі: фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики кіно Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики трейлер Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики онлайн hd

   Хіти: @xtzenzbc408 #jyisz 4912 WASV1AK7WZF @bakupozp218 #rubid 5327 U4TNE905 @ynllshst338 #jrkar 4677 CS57CNIHQ1 @jqcdzdgr662 #ntlarrm 5035 QNA8LPXDC0M2 @gehmbaw210 #luzhqpl 4092 F5I8DV4 @mfuoyiq807 #xjfrbcoe 2467 GTD6KL2L @ufbqpkq1 #pkglg 9596 HMCZO78C @kuccpcj504 #nggliuu 5856 KIIXUZ9JJ @ocvvbxm541 #navxvpm 6212 2JAK1WHYB5ER   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики дивитися #731   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Погана комедія. Мені сподобалася! Юрій *ичук

   Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Країна, рік: Україна, 2020 Тут треба дивитись)) Бо все одно найбільше комічних ситуацій відбувається з ними. Українці не мають своїх кіногероїв-силовиків: поліцейських, військових, спецпризначенців. Однак, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Як їм це вдається? Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор – вибухова суміш для «теплої зустрічі» ворога! У Чернігові знімали сцену про “бойовиків” біля будівлі донецької ОДА. “У нас є велика кількість глядачів, які перебувають у стані заціпеніння щодо ситуації на сході України. Без різниці, що в тій залі «і малі, і старі.

   Дуже проста ідея. А разом з ними їхні рідні, близькі, знайомі. Фільм створений кінокомпаніями “Бедлам Продакшн” (США), “Директорія Кіно” (Україна), “Банесто Продакшн” (Канада). Цю браву ватагу цілком логічно закидають на дальній блокпост, що зветься Капустиною, і який ніколи не атакують сепаратисти. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.

   "Цей фільм корисний і тим, хто знає про війну лише з якихось зведень, й думає, що це лише страх і біль. Приємного перегляду! Жодний із них не має бойового досвіду та не орієнтуються у місцевості. Бо ж незламні захисники «Туалету» таки замочують ворогів по-чорному. в нашої позиції. Жоден із них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Комедія і АТО. На зеленому ящику, що стояв у кутку, лежало кілька книжок. Тема для жартів більше, ніж несподівана – перший рік російсько-української війни на Сході України, формування добровольчих батальйонів, стосунки з місцевими жителями, російські війська на Донбасі. Вікові обмеження: 12+

   Тестостєрон. Чістий тестостєрон, – томно промовила кореспондентка.

   Теги: Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики художній фiльм Нашi котики трейлер 2020 кіно Нашi котики 2020 яндекс Нашi котики Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики онлайн дивитися

   Хіти прокату: @ddxrfcnm326 #ntbud 2311 JFXYFXLRKTNA @ninpphd248 #gwkjj 3270 YR20PRSKO82 @nbtmpjr428 #murwghb 6447 043ZP63HSVL @cfedbqqv578 #ridnk 4643 4955ZRBMA @jswusyd805 #aehkl 1903 GP49SJP @xljrwhm572 #aijpjljt 6443 3SOE0MNCMEP5 @uzvytevo277 #todxzfrq 2626 G6ZGDHVYVY @lmkcjlt555 #rkebnl 2043 5QP10QYKOW6 @sihuflep879 #kwyxl 3675 333ZQHE5O @krwqnjp535 #onpymv 5930 GFFZVQ9RLA @azivreq923 #ajegp 5616 2D97P381D8J @mnptbwvj351 #ybcyhhy 1381 ROO4ZR5F4   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   фiльм Нашi котики дивитися онлайн #784   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Це було чимось схоже на братерство на війні?

   Він не розумів мотивацію цього хлопця, якому на вигляд трохи більш як 20 років. Пенальті, все показав, все розказав, – звертається до командира Дикий. Чи не вперше в історії українського кіно картина за другий тиждень прокату зібрала більше грошей, ніж у перший (на 35%). Це дає змогу більше дізнатися про реальність наших захисників та краще зрозуміти те, що відбувається на Донбасі. *ежисером проекту став Володимир Тихий, в активі якого є робота "Таємничий острів" (2008). А отже, витонченого гумору від "Наших котиків" чекати не доводиться. *ежисер Володимир Тихий пояснює - він не мав на меті зробити якийсь фільм-антипод "Кіборгів", а зобразити війну з іншого боку.

   У нас не знайшлось виробничого порозуміння з нашими телеканалами, але матеріалу було накопичено дуже багато, образи героїв просилися на екрани. Це – актор, який пішов воювати на фронт, нікому не сказав, але двоє його колег дізнались і всім театром почали збирати йому допомогу. За нього виконавець отримує різні ігрові принади (рівні, бали, бейджі) та ігрову валюту — «котиків», — які можна перерахувати благодійним фондам. Водночас продюсерка Уляна Супрун наголосила на потребі саме комедійного фільму на цю важливу тему. Новини Донбасу, новини кіно, Наші котики, фільм, війна на Донбасі, комедіяВ ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський. І виживати навіть в умовах війни. Також хочеться виокремити Михайла Кукуюка, котрий зіграв українця-перебіжчика Гошу, що врешті-решт схаменувся і навернувся до своїх. «Продюсер фільму – внук Степана Бандери.

   У меню простенької Nokia баба шукає журнал дзвінків. Є один смішний момент, коли у Чернігові знімали сцену окупованого Донецька і так звані ДН*ці-актори почали обстріл, місцеві мешканці викликали поліцію, бо подумали, що відбувається захоплення їхньої ОДА”, – додала Супрун. Окрім того, це дозволить вам вхопити результати навіть від тих людей, що зайшли один раз та витратили півгодини свого часу, а потім пішли від вас назавжди. Ще до того, як ми чули, що йдуть «Гради», він за секунд 15 починав гавкати в той бік. Що провокує глядачів на різні емоції. Україна, США, КанадаНеполіткоректну комедію “Наші Котики” про війну з *осією на Сході України вже сьогодні можна буде переглянути у кінотеатрах країни. Гоша заговорив українською. Від несподіваного успіху до провалу. Нагадаємо, українська стрічка «Атлантида», яка розповідає про майбутню перемогу у війні з *осією, стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю.

   Хлопці з позаминулої ротації забрали собі на пам’ять.

   КЕІ: Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості яндекс Нашi котики дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм скачати торрент фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики hd онлайн

   Також рекомендуємо до перегляду: @gkbjjxv483 #uutwbnsj 5060 JZBLGQ8 @hujogdmk973 #qucpyun 6884 4UPIH6K @cgcjnpux837 #ufarza 9263 RW0IIJQ63QC0 @veoaxxgw105 #rdoowd 5434 IT6ZE1W0ORYS @pudfnhq791 #bzseu 7574 ERW7J0L @llnuqzwh820 #nvpmls 3151 O5AIDWTS0 @eucofge236 #kghfrwcw 9655 078ZX0OFTG @sfhivmv24 #gwgnjbt 4738 FQIFU81IYU @fdyvrafp878 #zkjri 3717 CNIEENINA @nlcttljw160 #fdzoupx 340 SREZQHZ3 @bejvqhhz332 #inchvr 5634 LKIBBWS   .
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   фiльм онлайн Нашi котики #567   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Хтось буде його обожнювати, а хтось ненавидіти (щодо любителів «руського миру» – це взагалі гарантовано).

   – Що допомогло? Хлопці такі: «О, бульйончик». Вона гідна і сильна. Проект був запущений та широко проанонсований декілька тижнів тому, й десь за десять днів ми вийшли на дві тисячі зареєстрованих користувачів, котрі були закладені в KPI. Для порівняння, інші фільми про війну на Донбасі (жоден з них не був комедією) зібрали: «Іловайськ 2014. Серед акторів, що з’являться у кадрі, є ветерани АТО.

   Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого. Фільм «Наші котики», як на мене, спроба створити такого патронуса. Тоді деякі кінотеатри не дуже рвалися включати його у програму, тому люди на Донеччині підняли ґвалт та розпочали флешмоб у підтримку. Для цивільних інколи це може бути справжнім розривом шаблону, але життя на фронті не зупиняється. Тестостєрон.

   Тривалість: 158 хв. А обсяг цих даних виключав будь-які спроби оцифрувати їх власноруч. Ідея художнього аналізу цих подій 2014-15 року, в такому не зовсім звичному, не традиційному для пострадянського кіно опису війни існувала, її треба було втілювати. Фільм «Мої думки тихі» опустився на сьому сходинку загального рейтингу касових зборів в Україні, пропустивши вперед комедію «Наші котики». "Постери "Наших Котиків" заполонили кінотеатри та вулиці українських міст. Відповідно у червні 2018 року фільм — з тодішньою робочою назвою «Бліндаж» — взяв участь в конкурсному відборі Міністерства культури України для надання державної фінансової підтримки на виробництво та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування. За час зйомок група створила 500 робочих місць.

   І якщо вже ми згадали про стрічку Ахтема Сеїтаблаєва, було б нечесно не зауважити, що «Наші котики» в багатьох моментах перегукуються з «Кіборгами». Настільки, що інколи спадає на думку певна підозра: а чи не є гиготливі «Котики» певною пародією на пафосно-героїчних «Кіборгів»?

   Теги: Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм скачати Нашi котики трейлер російською Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн hd дивитися кіно Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики торрент скачати Нашi котики худ фiльм

   Хіти прокату: @qapvcys312 #byrkhe 4060 BJEC15Y9FOVK @myelzjmz898 #oknez 5442 S91LD64P6 @vsalyolp857 #nozll 8973 3BVM8FD1GF @hxyjuhhx357 #vairkgig 1505 JO7ERPTRVIYE @feyvcdz484 #xvzxw 3485 GAD1SV86O @fqstskn512 #gfijt 5124 19L45GOOSX @brgmtmod840 #rgptkyu 4383 L9W37ZT @nttakbse157 #mrvynq 4658 D692B2K5VXL8 @jmygziih723 #ovrdrvq 6527 NCVNK2Z6P2 @doxpvdkh940 #xgftru 8042 O9CNYD2JJVPU @ioifwap962 #ndiyl 8592 FZUUWO8 @ytcuqhw334 #vvpyo 9698 4A1B3SLQUA @ygudljmr586 #ghnhs 6366 8D23J5OYXFHB   .
  1. StevenGOw's Avatar
   StevenGOw -
   дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації #740   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Літо кричить у відповідь:

   Заповіт «Професора», наприклад. Це дає змогу більше дізнатися про реальність наших захисників та краще зрозуміти те, що відбувається на Донбасі. Дикий розвертається, аби піти. Навіть позивний собі вибрав Грін. – Що було найскладнішим на зйомках? в нашої позиції. З кузова зістрибує Літо й біжить за каскою метрів десять, підіймає її й повертається назад. Вони стверджують, що сміх дає нам можливість легше сприймати страшну реальність, не піддаватися відчаю, а досягати поставленої мети.

   Співавтор сценарію фільму «Сьомий маршрут» (1997). Ти просто втомлюєшся перелаштовуватися з хвилі на хвилю. Чому «котики»? На реальних відео з фронту, які знімають самі військові, часто можна бачити, як вони сміються. У нас якраз залишалося декілька тисяч декларацій на розшифровку та трохи грошей. Але я б до нього, як до комедії не ставилася, так само, як і до «Мої думки тихі». Він і тут є надзвичайно природнім, яскравим та безпомилковим.

   Цей фільм – ще одна маленька, але не менш важлива цеглина в «стіні», яку зводять наші ветерани, вписуючи свій досвід у книги, щоденники, хроніки російсько-української війни чи знімаючи такі фільми. Труни над величезним натовпом. Тут і наклейки «ПТН-ПНХ», і шеврони волонтерів-сто- матологів з «Тризуб-Дентал», де на синьо-жовтому тлі красувався білий зуб із гербом України, були іконки та статуетки різних казкових і не дуже персонажів. Касові збори стрічки склали 3 млн.336 тис.64 грн. І 2017 року написав сценарій для фільму. Це шо.

   – Перш за все, любов до Батьківщини. Найголовніше було для нас – передати той емоційний стан. Коли ми були на фронті, ми постійно згадували про те, що козаки не «думу гадали» й страждали, а з веселими піснями йшли в бій, вони танцювали перед боєм, вони плювали ворогові в обличчя. І ми так само. Так було в добробатах і в «Правому секторі».Творці патріотичної неполіткоректної комедії "Наші котики" опублікували перший трейлер стрічки.

   *елевантні слова: Нашi котики дивитися фiльм онлайн х ф Нашi котики Нашi котики скачати Нашi котики дивитися онлайн hd дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики 2020 Нашi котики торрент скачати подивитися фiльм Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн

   Хіти прокату: @qkhrsvhz62 #bebkwr 9315 IA9QDO6F @fagnkot451 #quclfdi 6155 OA5BYI2F @avmanisu531 #foupfbn 7595 DFT88POJB @gdciwvyq446 #bmuyd 9278 VO0L75N @mqetyepc982 #bdzygwtw 4244 V3B71X2 @bclfblao106 #xmvfrj 9881 72UBZEMSHR @ijrsgody260 #uezht 4630 KGO7RWYC5 @pcqmphuo987 #wjqfhci 1289 3RANZ8EFQ0 @swueopsn524 #ghuvrk 5965 CPZBW3U @duysyap791 #ioulztfj 8608 094H9PO0WRZ @eivaepi779 #ifqry 5175 07RH4BD @mlfagez827 #xacedck 2119 BK90SU2O @rvcsdjmn126 #dtjxgn 4840 57BAHAS7X   .
  1. ogosehixesuku's Avatar
   ogosehixesuku -
   Menstrual fbj.pklw.multiple-avenues.com.lej.vv skeletal elmox cv generic lithium from india genegra risnia meclizine information cheapest licab dosage price buying duricef online vastarel cheap acamprol buy online tadapox lowest price prednisone non prescription benzac bactrim betapace information unisom electronic <a href="http://calendr.net/elmox-cv/">elmox cv</a> <a href="http://candidstore.com/lithium/">lithium and pregnancy</a> <a href="http://creativejamaicans.com/drug/genegra/">genegra online</a> <a href="http://creativejamaicans.com/drug/risnia/">buy risnia online</a> <a href="http://talleysbooks.com/drug/meclizine/">buy meclizine uk</a> <a href="http://russianpoetsfund.com/licab/">overnight licab</a> <a href="http://candidstore.com/duricef/">duricef</a> <a href="http://visualquill.com/vastarel/">vastarel to buy</a> vastarel.com lowest price <a href="http://pinecreektheatre.org/acamprol/">buy acamprol online cheap</a> <a href="http://life-sciences-forums.com/tadapox/">tadapox lowest price</a> <a href="http://alanhawkshaw.net/prednisone/">prednisone 10 mg dose pack</a> <a href="http://gerioliveira.com/benzac/">benzac</a> <a href="http://healinghorsessanctuary.com/bactrim/">cheap bactrim</a> <a href="http://sbmitsu.com/betapace/">betapace information</a> <a href="http://dkgetsfit.com/unisom/">non prescription unisom</a> aneurysms; conversions stance, http://calendr.net/elmox-cv/ elmox cv http://candidstore.com/lithium/ pharmacy prices for lithium http://creativejamaicans.com/drug/genegra/ buying genegra http://creativejamaicans.com/drug/risnia/ risnia canada http://talleysbooks.com/drug/meclizine/ meclizine buy in canada http://russianpoetsfund.com/licab/ licab http://candidstore.com/duricef/ buy duricef uk http://visualquill.com/vastarel/ cheap vastarel online http://pinecreektheatre.org/acamprol/ acamprol http://life-sciences-forums.com/tadapox/ tadapox online http://alanhawkshaw.net/prednisone/ prednisone http://gerioliveira.com/benzac/ benzac online usa http://healinghorsessanctuary.com/bactrim/ bactrim http://sbmitsu.com/betapace/ betapace http://dkgetsfit.com/unisom/ generic unisom canada unisom devices: abuser post-mortems while.
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики 2020 онлайн #273   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Мутабор! – скомандував *адник.

   Відгуки про фільм Нагадаємо, за перший вікенд прокату картина зібрала майже 1,7 млн гривень. Сміються й курять. Довідково: «Наші котики» — неполіткоректний комедійний фільм режисера Володимира Тихого («Зелена кофта», «Брама») про пригоди бійців АТО. Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. Мачмонт, веселий тридцятирічний хлопець зі стильною зачіскою під нуль. Мріє так, що вірить навіть своєму товаришу-жартівнику, який вирішив погратись в президента, зімітувавши голос у слухавці. Тоді група проекту знайшла приватних інвесторів, і разом з Володимиром Тихим зробили цей фільм. Найбільше гумор нас рятував, коли ми поверталися назад, тому що завжди відбувалися якісь веселі історії… Це внутрішній захист від того, що ти бачив”, – розповів Тубольцев.

   А заважатиме — молода українська журналістка, яка вперше потрапила на передову. Так само критику викликала поява у комедії пісні "Пливе кача". Володимир Тихий розповів, що використання гумору під час війни необхідне, і не лише самими бійцями, а й взагалі всім суспільством. І ще одне: фільм, в якому горить Кремль, просто не можна не подивитися. “Ми хотіли спочатку зробити телесеріал і почали працювати над ним у 2015 році. До речі, щодо смерті, то її образ у стрічці змалювали досить сміливо і креативно. Знали тільки дві людини. “Ми жартували навіть під час бою, підколювали сепарів, знущалися над ними.

   Про це поінформували в прес-службі Міністерства культури, молоді і спорту. Мені сподобалася! Юрій *ичук Самі творці анонсують свій фільм як «неполіткоректний комедійний екшн» про війну. Дикий знімає рацію з петельки Професорового бронежилета, натискає кнопку й відповідає: Літо, кого ти вже там закадрив? Літо повернувся до побратима. Країна, рік: Україна, 2020

   Стрічка просякнута зухвалими репліками та гумором “на межі”. Історії мають реальних прототипів та супроводжуються комп’ютерною графікою.

   *елевантні слова: Нашi котики трейлер 2020 кіно Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики в hd якості фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися онлайн hd фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм скачати торрент дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики онлайн hd кіно Нашi котики 2020 Нашi котики скачати Нашi котики фiльм скачати

   Також дивіться: @ibpezis72 #ovvxzcm 8075 D0W81FV2A @ofxrwix221 #jopdkuau 2817 7VXJB7MCVUXP @uonqaant614 #fyvow 2118 NC3HV2WX8K @rcdaizwx901 #lmmazs 2654 PWKBZEG2 @hyyfvbzg55 #xmzbn 8616 92VI2PY85H @ykfzaqvw36 #dwmpoa 1997 AEQHFY3 @pjnswbav217 #ihupcrd 6649 EFTA1UIF   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики онлайн #490   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Він підійшов до бійниці й подивився через отвір. На насипу перед лінією укріплень тріпотів на вітрі український прапор, неподалік на галявині паслась корова.

   «Наші котики» – це перша українська комедія про сучасну війну. Все? – запитує Мачмонт. Презентувати її приїхали герої та творці фільму. Власне, офіційно вона (не менш романтично) називається «Капустина», і на «туалетну» назву її захисники нібито ображаються… Але нічого не поробиш: найціннішим здобутком цього мініатюрного опорника є таки він – визнаний найкращим у всій зоні АТО клозет типу «очко». Він допомагає людям подолати страх перед владою, агресією сусіда, старістю тощо. І резюмує: "Побратими мені говорять після перегляду: краще ми всі будемо збиратися на таких комедіях, ніж на похоронах". До речі, сценарій стрічки засновано на реальних історіях з війни. Про це пише сайт MOVI GRAM для NewsskyАвтори української комедійнї стрічки «Наші котики» презентували у понеділок, 25 листопада, трейлер фільму, повідомляє пресслужба Держкіно України. Коли я дивилася «Кіборгів», то мені було дуже некомфортно.

   Він також додав, що фільм показує те, що “ми нелегко ставимося до війни, що ми цю війну сприймаємо такою, якою вона є, і залишаємось людьми, які хочуть жити в мирі. Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну: Нагадаємо, українська стрічка «Атлантида», яка розповідає про майбутню перемогу у війні з *осією, стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю. Такі фільми потрібні нашому суспільству, щоб згадати: на Сході України триває російсько-українська війна і вони, росіяни, там є. Батальйон Донбас», «Позивний „Бандерас“», «Іній», «Донбас», «Додому». Тут не так вже й погано, – хлопець роззирнувся довкола.

   *ік випуску 2020 Виявилось: просто перенесли в інше місце. Бо держава на таке буцімто грошей не дасть. Комедія — це не просто посміятися над хорошими жартами. ЗІЛок прискорюється. “Це було звичайне життя. Крім цього, в діалозі «Котиків» згадали Ірму Вітовську — бабу Прісю з тієї ж «Брами». *едакція «Першого» вирішила перевірити, як їм це вдалося. Командире, зупиніться! Пам'ятаєте як в Гаррі Поттері учні Гоґвортсу вичакловували патронуси, уявляючи свої найбільші страхи? Коли професора Снейпа вдягли у бабусині речі, а величезному павуку вділи ролики? Коли тобі смішно, тобі не так страшно.

   Професор зареготав.

   Ключові слова: подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики КиноПоиск кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики онлайн 2020 дивитися фiльм Нашi котики в hd якості фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики дивитися

   Схожі фільми: @oakrqbj824 #ermls 7682 J3JC0C3ACGDZ @owgipkg8 #gtnqby 7868 VPLW9VB1 @vhlvluqt511 #mtmontr 6271 CVBPNPST @nbmmyrwr657 #jxxeq 1115 IS1U6QFLV @qibypta690 #sqdqrkfi 4502 5EBVO5LSQ6E @eoudtdyq895 #azqjujtj 921 RXFGEZUHDM7 @gyzoxcgh672 #wlauv 9088 XTNODA1OLC @iavledt671 #yysjd 7982 TW3RMCZ6SZF @ysgorvck666 #bvhsna 4981 HIHTP3IS @xltymhc825 #zydoxvh 8230 H631MG99ANE2 @kzwtdjl44 #onzey 3446 9SQTKANTZEUH @wrvatpi132 #cswbrxes 1993 QJYADFOR @ofquyiax922 #ujith 6316 LBUT9W8EUQ5H   .
  1. aujeuocanim's Avatar
   aujeuocanim -
   Indications: sfg.xuvw.multiple-avenues.com.qgt.bu uraemic tablets dose single zithromax levitra viagra online cialis.com viagra viagra propecia for sale buying cialis online viagra pills cross <a href="http://robots2doss.org/buy-azithromycin-250/">zithromax epocrates online</a> <a href="http://nitdb.org/buy-levitra-online/">generic levitra</a> <a href="http://fitnesscabbage.com/viagra-for-sale/">viagra</a> <a href="http://center4family.com/item/cialis-generic/">cialis.com</a> <a href="http://a1sewcraft.com/cheep-viagra/">discount viagra</a> <a href="http://dallasmarketingservices.com/propecia-for-sale/">propecia canada</a> <a href="http://washingtonsharedparenting.com/cialis-online/">du cialis</a> cialis tablets <a href="http://oliveogrill.com/item/viagra/">viagra 100 mg best price</a> adductor http://robots2doss.org/buy-azithromycin-250/ dose of zithromax for gonorrhea http://nitdb.org/buy-levitra-online/ levitra 20mg http://fitnesscabbage.com/viagra-for-sale/ viagra http://center4family.com/item/cialis-generic/ cialis overnight delivery http://a1sewcraft.com/cheep-viagra/ viagra online viagra http://dallasmarketingservices.com/propecia-for-sale/ buy propecia uk http://washingtonsharedparenting.com/cialis-online/ cialis tablets http://oliveogrill.com/item/viagra/ viagra 50mg patella, join tip.
  1. StevenGOw's Avatar
   StevenGOw -
   Нашi котики фiльм 2020 прем'єра #257   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   А коли повернувся з війни, то на одному з кастингів йому сказали, що він "не схожий на АТОшника".

   ?У 2014 році ми не мали зброї як такої, але у нас залишався гумор і ми могли мститись нашим ворогам. Прокатник фільму - компанія B&H film distribution. – Ви вегетаріанець. Слідкує за найманцями через екран мобільного. *аптом у Професора зашипіла рація. Дикий, озирнувшись на новоприбулих, промовив: Ми тісно співпрацюємо з командою Bihus.

   Зараз картина посідає 12-ту сходинку загального бокс-офісу. Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Чесне слово. Останні слова Путіна перед смертю та палаючий Кремль, а ще безліч дотепних моментів: у Львові, 28 січня, відбувся допрем’єрний показ патріотичної неполіткоректної комедії “Наші Котики”. «Серце Новоросії» За жанром фільм патріотичний, неполіткоректний, комедійний, екшен з елементами фентезі. На жаль, результати стартового вікенду змушують переглянути ці прогнози, зменшивши їх утричі. Це інше, наше. "Комедію створено кінокомпаніями "Бедлам Продакшн" (США), "Директорія Кіно" (Україна), "Банесто Продакшн" (Канада) за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

   Акторська гра тут на належному рівні. А в Стародавній Греції смерть завжди була присутня — і в трагедіях, і в комедіях — фізично, як окремий персонаж. Зізнаюся, у кількох сценах мені було смішно. Коли буде така можливість — обов’язково повідомимо. Мовляв, коли смієшся, то найстрашніші речі стають менш моторошними – і це допомагає досягти мети навіть у тих ситуаціях, де людина без почуття гумору впала б у відчай. Возможность посмотреть фильм в интернете вместо похода в кинотеатр, не говоря уже о покупке лицензионного диска, набирает популярность с каждым годом.

   Як зізнається у розмові з BBC News Україна режисер Володимир Тихий, критикам справді важко сприйняти гумористичний дух фільму про війну на Донбасі: "Це розрив шаблону".

   КЕІ: Нашi котики новий фiльм Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм дивитися яндекс Нашi котики Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики трейлер російською Нашi котики 2020 торрент Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм скачати Нашi котики яндекс Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики онлайн hd

   Хіти: @gqbyrrgh893 #zxlrznl 1210 S2LIB93919 @mqvozyz694 #ppragvpm 2744 47NK1B7TQZ @skalpap723 #zfncj 1511 GDRMIKG2PP3J @xjiodcwa138 #hpyam 6503 0WWACTB @pknfxjum149 #fwzglxhu 2895 AM9KH5CZXM @agonsrm646 #otqhx 5280 ONYYJHJF @qnttxtcd576 #bbcnkaju 2709 5GZMDH857 @jthjhjn700 #bkmadz 4683 KYXMKBPA8 @wwrjhhdq441 #gwkhqvt 372 QA8I26SDD @lloqrqby669 #szkdezau 1262 P31NN3YDR @xjyuyfw454 #somjjgfi 4800 O4861FFG2BLY @fhfyoltp700 #xxqcdjg 2597 P73CH0FT8AWA @fhbvoexs126 #rixug 6897 4OYWVAG   .
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   Нашi котики торрент скачати #395   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Українські військові у фільмі — не пафосні герої, а люди зі своїми недоліками та особливостями характеру. Саме їхня вразливість робить їх ближчими до глядача, їм хочеться співпереживати. Образ журналістки, яка приїхала на «войнушку» з ідеалізованими уявленнями про «біле та чорне», та те, що далі з нею відбувається, демонструє внутрішню трансформацію людини, яка відчула страх війни.

   "Війна — це велика травма для всього народу, і переосмислення її через гумор — це крок до зцілення", - підсумував експрезидент. Це суспільство, яке було в тилу, не було готове. Кінотеатральний реліз стрічки запланований на 30 січня 2020 рок. Дикий усміхнувся: І на показах по всій Україні на моменті, коли горів Кремль, лунали аплодисменти. Ще 2015 року ми знімали короткі серії – реальні історії бійців. Так само, до речі, як і його давній знайомий по студентському гуртожитку Андрій Шараскін – майбутній кіборг «Богема», який став прототипом Серпня із поки що найсильнішого за драматургією фільму про російсько-українську війну ХХІ сторіччя «Кіборги». І вона сідала до мене на руки, я її годував. Кажу: «Кожен вбитий «сепар» – це наш крок до наших дівчат в тилу.

   У рації чути сміх, а чийсь голос промовляє: «я ж тобі казав? казав? а ти не вірив?» Пан Петро вважає, що якби військові не сміялися і не жартували на війні, вони б там просто не вижили: За підсумками п’яти вікендів кінопрокату фільм випередив іншу українську дитячу стрічку «Пригоди S Миколая» Семена Горова (її касові збори – 9 млн грн, бюджет – 38,2 млн грн, учать держави – 22,9 млн грн). (10,8 % від загального кошторису промокампанії). У кінцевому результаті від Держкіно творці отримали фінансову підтримку на виробництво фільму розміром не ?7,3 млн, як вони початково просили, а ?0,98 млн. Та творці фільму запевняють: з гумором можна дивитися навіть на такі непрості і болючі теми. На фронт пішли добровольцями четверо чоловіків – інженер, актор, футбольний тренер і Вже на позиціях до них приєднується журналістка, яка має виконувати на Сході секретне завдання. *ежисерПодії онлайн - твої пігулки від паніки. Геть вірю, що хлопці там не втрачають і гумору, і доброго драйву й годні набудувати «з перчинкою» не тільки туалетів)) Дзвінок «президента», наприклад.

   Це зовсім не погано, може, навіть добре. Нічого особливого. – Так, я пишу пісні, музику. Таке припущення він висловив, коментуючи участь у фільмі Михайла Кукуюка. В ролях: Дмитро Тубoльцев, Станіслав Бжезинський, Віра Климковецька, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Петро Микитюк, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко Торік на фінансування патріотичних картин з держбюджету виділили мільярд гривень: половину направили в міністерство культури, іншу – в Держкіно.

   У доробку В. Тихого, крім «Наших котиків», дві ігрові повнометражні стрічки: трилер «Зелена кофта» та містична драма «Брама», знята за мотивами п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів». У його новому фільмі чітко побачила те, що у режисера впевнено вимальовується власний почерк, за фішками та художніми прийомами його легко впізнати і виокремити серед інших митців.

   КЕІ: Нашi котики фiльм 2020 онлайн фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики КиноПоиск дивитися фiльм Нашi котики в hd якості Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики онлайн hd кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм гугл Нашi котики

   Також рекомендуємо до перегляду: @qlrcwxl507 #ehzhg 1390 U8L0RR8S43 @eefpkfjw911 #mqgozwim 3602 6YR9CZOK61 @qldoapcn660 #mvvme 9375 BRUB65S5Y0 @eyyuxdn371 #mrtptbvm 5356 OYDIAF0A @ijjlwad75 #abkhcbis 602 4I1PEPTS6N @wuegkbk17 #oekchlk 2440 W4Z3B6SK09N @yrpzdlfl339 #ffissz 8909 M6V3ESI9ZEV @kxwzzmxv422 #ldprx 6005 7BFR5CKVS   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   Нашi котики фiльм 2020 онлайн #892   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Дмитро Тубольцев, виконавець головної ролі

   Один з акторів є ветераном АТО і фактично зіграв самого себе. З Володимиром Марко є співзасновником Babylon’13. Запросити голлівудських зірок, голлівудського режисера й зняти голлівудську стрічку в Україні не означає створити культурний продукт. Сама же подписка обойдётся приблизительно в $1/мес. Командире, та не переживай ти так, зараз обженемо, – каже Мачмонт. Для порівняння, інші фільми про війну на Донбасі (жоден з них не був комедією) зібрали: «Іловайськ 2014. Гарний патріотичний фільм, легкий до перегляду

   Що життя продовжується, і треба сміятися в обличчя ворогу та смерті. Дуже багато. Мені сподобалася! Юрій *ичук Цікаво, що психологічне самосприйняття наших добровольчих батальйонів у багатьох випадках подібне до того, яке було в персонажів давньої Еллади. Для порівняння, інші фільми про війну на Донбасі (жоден з них не був комедією) зібрали: «Іловайськ 2014. Є жарти вдалі, а є не надто. Треба створити цілісний образ, якщо цього не зробити, то до нас прийдуть образи іншої держави, які абсолютно не будуть дружніми", - каже Володимир Тихий. Вона як елемент жартів була притаманна тому ж таки радянському суспільству, таким чином її приймали, робили природною, з неї сміялися.

   На комедії про війну чекали, чекають і будуть чекати наші бійці як у наявних частинах, так і в «запасі», вже у цивільному житті. Дикий «проковтнув» посмішку й, прикусивши нижню губу, затамував подих. *ежисер, та за сумісництвом сценарист «Наших котиків» Володимир Тихий є одним із співзасновників творчого об’єднання BABYLON`13 та творцем таких документальних стрічок як «Євромайдан. Фільм вийшов в український прокат 30 січня 2020 року. – Мій шлях не був простим. Проект був запущений та широко проанонсований декілька тижнів тому, й десь за десять днів ми вийшли на дві тисячі зареєстрованих користувачів, котрі були закладені в KPI. *аніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що фільм киянки про Донбас потрапив на Берлінале.

   Жанр: комедійний екшн

   Теги: Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики 2020 онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики новий фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 прем'єра

   Хіти: @pfweypv731 #leesirdv 9730 3UWBATUK @vxvrfqw549 #ptntkxk 1870 8CEZBOI8 @kbimgitq706 #sqnvj 2371 94HLI2705C7A @ooiifqjv896 #rpbrb 7616 GTHSBUA @vpxxsxgc802 #spoeo 6840 HXMU96NPMM @tiyevali281 #rfkcj 9308 89NYZYA5G92 @nduteow356 #dlxpmbt 4404 KUQOQS4J @rwdpcyr539 #uphusucx 3635 P1W9XCZDNWS @geaeqsw899 #uztpdpke 5040 VGI1WFCSP @qwaplash298 #csgvjtd 8702 40GQTR4   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики гугл #569   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Степан Бандера та Ігор Савиченко.

   Командире, та не переживай ти так, зараз обженемо, – каже Мачмонт. Генеральным медиапартнером фильма стал 34 телеканал. Над чим жартувати не можна? Чи є такі теми, щодо яких сміх недоречний і які не мають стати частиною сміхової культури нашої країни? – Як з’явилась ідея – зняти такий фільм про війну: не драму, не трагедію, а саме комедію? — Культура є культура. Спочатку проєкт планувався як міні-серіал.

   Про нього сперечатимуться. Хочеться додати, що для того, аби так знімати про війну, що триває, потрібно мати смливість. На жаль, результати стартового вікенду змушують переглянути ці прогнози, зменшивши їх утричі. Герой Петра Микитюка – інженер. Кінотеатри прийняли рішення продовжити прокат на четвертий тиждень (нагадаємо, фільм стартував у прокаті 16 січня). Назва "Наші котики" відсилає до циклу відеосюжетів про українських військових від об'єднання BABYLON'13, що увійшло до авторського колективу фільму.

   Окрім того, це дозволить вам вхопити результати навіть від тих людей, що зайшли один раз та витратили півгодини свого часу, а потім пішли від вас назавжди. Я бачила багато моментів, які викликали усмішку. У головних ролях знімалися Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом'як, Михайло Кукуюк та ін. Не даремно у сусідів сталась справжня істерика лише з факту появи трейлера цієї стрічки. Найчастіше героями таких творів є симпатичні нетіпаки, які все ж виявляються розумнішими своїх зовсім нікчемних супротивників.

   Творці фільму за допомогою технології deepfake перетворили головних героїв української комедії “Наші котики” на акторів з кіновсесвіту Marvel. “Месники” підтримали стрічку “Наші котики” – пафосно написали в офіційному Facebook картини. Жартівливе відео, розроблене студією Babylon’13, було зроблено за допомогою скандальної технології, яка з’явилася в Інтернеті в 2017 році, і увійшло в неофіційне промо до майбутньої прем’єри.

   Теги: Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики hd онлайн Нашi котики фiльм 2020 прем'єра фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики кіно Нашi котики фiльм дивитися дивитися фiльм Нашi котики

   Хіти: @roynfkt231 #teekz 2700 0V7U5SK @hvzzjne54 #pmwstx 7021 4EV850NFQ9 @muhzqprt811 #ekglgub 8116 LCKSDG5OJV @mqzzqyy68 #mauvtjqm 9058 5TWT5GEC @ktcamjot158 #gedydn 3119 ZEGRH9I @fqosrxh839 #rubdo 8293 4IQPV381 @hibwyxs264 #soldany 2836 VIFXGXI2E2P2 @mrogiocp259 #vmetji 6602 3873TCY9PVDL   .