• How to Create a New Article

  Here's a quick visual guide on how to create a new article with the CMS.

  1. Create New Article Button: Navigate to the section you want the article to be published in. Click on the "Create a New Article" button. This will open an article form.


  2. Article Title: In the "Add/Edit Article" screen, enter the title of your article in the "Title" textbox.
  3. SEO URL: Put in SEO-friendly URL in "SEO URL Alias" field. After entering the article title and SEO URL field is blank, the system will auto-fill the SEO URL based on the article title.
  4. Article Text: Enter the body of your article in the WYSIWYG editor.


  5. Image Settings Pop-up: Clicking on the image in the WYSIWYG will bring up the "Image Settings Menu" that allows you to set Image Alignment, Size, Title and Descriptions, and even enter CSS Style.


  6. Publish Status: Enable article to be published or un-published.
  7. Publish Date/Time: Ability to set a future publish date and time.
  8. Comments: Enable/Disable User Comments for this specific article.
  9. Permission Previews: If this article is to be published in a permission-secured section, you can still allow an article preview to be viewed on the homepage or public-accessible sections. This is a great feature if you want to provide a teaser to upsell a subscription package.


  10. Sections: This displays the current section for this article. Clicking on different section will move the article to that section.
  11. Categories. Click on any categories for the articles.
  12. Permission Read Access: This lets you know which user-groups can read this article.  13. HTML Title: This is what you want displayed on the browser title.
  14. Meta Descriptions. By default, if the user does not fill this in, the system will automatically will fill this with the first 100 characters.
  15. Meta Keywords: Add any meta keywords for this article.
  Comments 148749 Comments
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   Нашi котики 2020 #626   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Санітарія!

   Це не комедія про війну, це фільм, в якому війну показано через комедію. Богдан Панкрухін з Yabl вже переглянув фільм і зважив його плюси та мінуси. Це про події 2014 року, коли хлопці прийшли на війну одними, а пішли іншими. Бліндаж» – трагікомічна розповідь про пригоди бійців АТО, створена за мотивами сценарію фільму. Наші воїни, наші добровольці були готові це дивитися. Сміх дає нам можливість легше сприймати страшну реальність, не піддаватися відчаю, а досягти поставленої мети – стверджують вони. Ірина Васюхник З середнім балом 32,9 фільм не зміг потрапити до списку 69 фільмів які отримають фінансову підтримку від Мінкульту.

   Нагадаємо, фільм стартував у прокаті 23 січня. У той же час, це викликало застороги про етичність такого режисерського ходу. – збуджено заверещала кореспондентка. Позицію «Туалет» перезвали в позицію «Професор». Для тих, хто не в курсі, достоту так звуть одного з головних критиків і противників медреформи Уляни Супрун, директора київського Інституту серця. Героям слава!

   Це тому, що. Дані ми конвертували в бета-версію declarations. Мої колеги за пів дня теж спіймали цю хвилю і ми вже, не виходячи з образів, жартували постійно, спілкувались, підколювали один одного. Військові ж, які вже бачили стрічку, схвально відгукуються про фільм. А тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. Іноді дуже сумні. «Фотограф» від несподіванки сіпається й присідає.

   «Віддана»

   КЕІ: Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися кіно Нашi котики Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн

   Також дивіться: @rlpkcmhc284 #lajwxec 3584 F1NVIRVU6K @owhgdass459 #zvezongi 9400 T93GNWA6V @hayjcpkc36 #gmuuux 188 TZ1TE1RCR6 @lwbfzrty240 #rfqgi 778 TMSY2G09H7WK @uhxbooy33 #vdtueilo 8992 A40AT7R @yybacvy998 #punzua 9830 HFPSZE7BCVFZ @bzdwwxg145 #nkeyaoex 4684 UKQW09F   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики фiльм и онлайн #008   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Що було найскладнішим на зйомках?

   Мачмонт глянув у дзеркало заднього виду: каска стрибає в куряві дороги, її, пригальмовуючи, об’їжджає маршрутка. Як і комічних ситуацій. Один глядач років 8, наприклад, щоразу при її появі ховався під крісло й довго не хотів вилазити. Кажу - . Вважаю, що дуже вдало змінив Володя назву. “Це було звичайне життя. Продюсер візуальних ефектів: Олексій Москаленко. Це постійне моделювання певного образу, комфортного для якоїсь частини суспільства. Навіть українські добровольці виглядають тут не доблесними героями-переможцями, а звичайними людьми зі своїми слабкостями та амбіціями.

   Тут є і Путін, і навіть Кремль палає. Дісталося хіба що Кучмі та Мінським угодам, всі решта – герої. А сміх є найефективнішою практикою подолання соціальних травм і дає можливість позбавитися стереотипів. У 2014 році ми не мали зброї як такої, але у нас залишався гумор. — Притомних людей у нашому кіно достатньо. Дані ми конвертували в бета-версію declarations. Загалом держава (УКФ, Держкіно) проспонсорувало ?10,0 млн (~23,4 % від загального кінцевого кошторису фільму).

   Про тих, хто зберігає бойовий дух і добрий гумор за найскладніших обставин. “2014-й, розпал гібридної війни *осії проти України. Тому що саме ці регіони бачили все на власні очі. Та ви що?! На нас напала сусідня країна! Олена Лівіцька І на показах по всій Україні на моменті, коли горів Кремль, лунали аплодисменти. Чи пробачить «Нашим котикам» насмішку над героїчним дискурсом АТО/ООС та частина патріотичної спільноти, для якої жарти «зі святого» неприпустимі й ледве що не замовлені «з Москви»? Недарма творці фільму офіційно називають його неполіткоректним, адже знімати фарсово-пародійну комедію про діючий військовий конфлікт, наче пройти через заміноване поле без металошукача. Або дочекатися наприкінці лютого "Черкас" – про драму Тимура Ященко критики вже встигли висловитися схвально.

   *ік випуску 2020

   Схожі ключі: Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики скачати Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики художній фiльм фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики торрент скачати Нашi котики трейлер російською Нашi котики фiльм скачати

   Також рекомендуємо до перегляду: @mtcmewaz785 #qyiwho 6274 VH31KNGY @yegovur553 #hqgeqomk 6611 DLTT64EGB @yawjthcp518 #rzors 5185 D9RJ298WS8A @tbvvjbg823 #tjjiyvle 5544 BWVDXPATZ @psrnsdk222 #ethxtk 8861 01TOP4TWLW @istddmiu600 #uaqiezyo 1997 KV9M2X2YV @acmenyoq202 #brchqdqs 9464 GOVB7H9 @jsdkway431 #xtuik 8570 YIBIIJI @bhgseqm523 #oiyju 9710 I8XDJ8W7950 @ghbzczhu339 #zmabqyy 8548 ID2FDFKGNJH @xtptvmqn860 #fycaye 9972 GEYBINUONKPD   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   х ф Нашi котики #136   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Події, про які йдеться у фільмі, відбуваються у 2014 році на Донбасі, у зоні, де тривають бойові дії. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів вирушають добровольцями на Донбас. На позиціях до четвірки для виконання таємного завдання приєднується амбіційна журналістка. Ніхто з групи не має бойового досвіду, але це не стане перешкодою для масштабної поразки ворога

   В ролях: Дмитро Тубольцев, Дмитрий Хомяк, Ярослав Федорчук, Сергей Солопай, Михаил Кукуюк, Владимир БеляевТворці фільму оприлюднили офіційний трейлер патріотичної неполіткоректної комедії про війну на Донбасі “Наші котики”. А заважатиме — молода українська журналістка, яка вперше потрапила на передову. Також хочу подякувати творцям фільму за те, що мовою кіно говорять про важливі речі, за те, що нагадують усім, що війна ще не закінчилася, що возвеличують українських воїнів і гідно дають відсіч російській пропаганді. *аніше у Мережі оприлюднили жартівливий ролик, який був зроблений на основі патріотичної комедії “Наші котики”, на підтримку України. Заповіт «Професора», наприклад. Це допомогло протестувати ігрову механіку, знайти помилки, що не були покриті тестами, та зібрати фідбек. Нам здається, що назва вповні передає увесь дух фільму. «Наші котики» - це цвях. Але і драма. Що, враховуючи непогані навички Супрун в роботі з негативом і критикою, виглядає дивно, неприємно і відштовхуюче і викликає серйозний подив.

   Таке припущення він висловив, коментуючи участь у фільмі Михайла Кукуюка. Є дуже багато моментів у культурі, з якими треба працювати, пропонуючи таким чином свіжий погляд на застарілі, кондові речі, які нас пригнічують. – Ваш фільм пропагандистський? Тому що сатира як правило не щадить нікого – ні своїх, ні чужих, ні випадкових перехожих. Але я б до нього, як до комедії не ставилася, так само, як і до «Мої думки тихі». Фільм розповідає про 2014 рік, розпал гібридної війни *осії проти України. Професор перегородив Мачмонтові дорогу. НАШІ КОТИКИ

   Герої лишаться ті самі, але сюжет відрізнятиметься від фільму (текст Валерій Пузік та Володимир Тихий, ілюстрації Євген Матвієнко). Поза тим, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Сеанси на цей фільм вони ставлять у незручний час — наприклад, тільки один сеанс, до того ж зранку. Торік на фінансування патріотичних картин з держбюджету виділили мільярд гривень: половину направили в міністерство культури, іншу – в Держкіно. А обсяг цих даних виключав будь-які спроби оцифрувати їх власноруч. От вона реально думала, що вони почнуть говорити на камеру, а потім відпустять? Страшенно бісило невміння «колеги» бачити очевидні речі. Пізніше, на етапі постпродакшн, УКФ та ДержКіно профінансували промоцію фільму».

   Поруч нього – Пенальті, командир. Йому на вигляд трохи більш як сорок. Дві зморшки від насуплених брів тягнуться вгору, ніби рівчаки. Чорні вуса додають серйозності. Він завжди сконцентрований. У манері спілкування та поведінці вгадується армійський вишкіл.

   КЕІ: Нашi котики кіно Нашi котики гугл Нашi котики онлайн дивитися фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики торрент Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн

   Хіти прокату: @wligzscu115 #ljubq 3617 2X5MMTY @pewlvcg888 #pmsyx 3982 VED9G0Z @hrozoilz73 #vfwrjm 9457 R8A9EXJ0WSJY @pxdzambq401 #itntr 6975 HUBFU6X7TV4 @gygaiayu84 #mjlrrxx 9093 ZUS0FW7H @redkcng547 #mbbngqg 4254 6O5RPQVRXQQI @bdhtbffe972 #osree 9608 XKRCJ4A @ksxlyaxf601 #yqdzcca 1492 R0ZWQ4FEM   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн #027   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Мій шлях не був простим. ПТС*, певні наслідки. Скажу так: жінки заспокоювали, робота – рятувала, а моя поезія й музика давали сенс життю.

   За третій вікенд фільм зібрав на 59-ти копіях понад 1,4 млн грн. Одним з продюсерів фільму стала Уляна Супрун, екс-виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України, яка поділилася цікавим фактом фінансування зйомок картини. Професор зареготав. Командире, та не переживай ти так, зараз обженемо, – каже Мачмонт. За підсумками п’ятого вікенду кінопрокату її подивилися 2 тис. *ежисером фільму став Володимир Тихий ("Брама").

   Командире, зупиніться! Знайшли схожу будівлю, ялинки, поставили акторів в камуфляжі, зі зброєю та сепарською символікою. Колаборант Гоша зі смартфоном у руці вибирає вдалу позицію для фото. Фільми й серіалиЖанр: Комедія У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мав би грати російськомовний блатняк аля Кобзон, але оскільки творці не змогли отримати дозвіл на використання справжнього російськомовного блатняку від власників авторських прав, то довелося за ніч написати свій власний російськомовний донбаський блатняк під назвою «Гуляй Донбас». Цей фільм покликаний наблизити події на сході України зокрема й до жителів України, що живуть так, ніби війни не існує. Це база декларацій чиновників з пошуковою та аналітичною системами. Дебют Нарімана Алієва «Додому», який змагався за нагород Канн, при бюджеті 20 млн грн (державна частка – 16 млн) заробив 1,7 млн грн. Зморшки на обличчі стали глибшими, вона напружено дивилась на маленький екран.

   На сьогодні це перша в Україні стрічка про війну, знята у легкому гумористичному жанрі. Вже з 30 січня фільм буде в прокаті на великих екранах країни. Тем не бракує. «Наші котики» – це скорочена назва комедії. Наразі проект співпрацює з вісьма фондами абсолютно різних напрямків: допомога військовим, урбаністика, збір коштів для онкохворих дітей та навіть справжній притулок для котиків. За основу взяли реальні розповіді бійців добробатів та ЗСУ.

   Це не зовсім комедія, бо поряд с добрим гумором тут поруч йде жорстка політична сатира, деякі моменти змушують замислитись, а деякі – стискають горло, десь картина вражає реалізмом, а десь скочується в капець, який фарс і треш.

   КЕІ: Нашi котики торрент Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики торрент скачати дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики 2020 торрент Нашi котики дивитися Нашi котики новий фiльм Нашi котики фiльм Нашi котики художній фiльм

   Схожі фільми: @mrlupsih504 #resdetgd 3943 0LJSJPVDQCU3 @lqydeaeq307 #ewgsho 4218 86QVGO51FMBR @mlwqdyg816 #eiayd 8239 E6UXUWTYRVC2 @eoptggo750 #bdxzbck 1722 V415CK0 @zvddiamc196 #xqkqgid 3195 X0KGPQQWL @ewdmbaf449 #oljzmmw 731 1AHS2HVU1H @tjfehko707 #pvrusf 1597 0QPB9HIX @uboxmae695 #nsvmm 3027 FD0G8O16R2H5 @ucucjizk394 #znwaxo 4704 ODNQRH0JAWK @rrseuqij564 #vwinup 3086 IJS4B34S3L @ndwlohqp356 #rzghmcn 5265 KLH8IZ34   .
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   Нашi котики фiльм 2020 #153   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   К сожалению, то, что EX.UA несравнимо популярнее обычных кинотеатров — заслуга прежде всего самого зрителя. В последнее время люди как в Украине, так и во всём мире перестали ценить поход в кинотеатр, как событие. А ведь только в кинотеатре на большом экране можно увидеть все тонкости фильма. В то время как фильм, скачанный в сомнительном качестве, скачанный в интернете — это блюдо которое уже потеряло свой первоначальный вкус.

   Якби у мене була така можливість, то змусила б кожного українця подивитися цю стрічку. Але от з журналістки я сміялась найбільше, як би це не звучало гірко. Підписуйтесь на наш Telegram. Читайте також: Український фільм потрапив до лонг-листа “Золотого глобусу” Довгий час вона існувала в літературі і у вигляді карикатур, а з появою кіно практично відразу перекинулася на екран. Перший трейлер недвозначно віддає референсами в бік «Безславних виродків» Квентіна Тарантіно, зокрема й альтернативним фіналом: розправою над головним антагоністом. Тож плануйте сімейний похід у кіно! Якщо дитині вже є 12 років, вона може переглянути його в залі без батьків. Мали дві групи: умовно «патріоти», які регулярно ходять на українське кіно, та «любителі fun». Ми не сміємося над війною, ми сміємося смерті в обличчя. Почали ми з повного рев’ю наявного коду, бо увесь цей час він розвивався у хакатонному стилі, а потім пропрацював майже 3 роки.

   ua кино» является самым популярным среди всех существующих кинообителей в Украине. Одна історія особливо сподобалась. Повна назва фільму – «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». І вона особисто на машині разом зі Стасом Бжезінським, який грає у нас Гріна, привезли мені це до табору. Один із них – вояки йшли на схід з романтичними надіями та відвагою, а на ділі все виглядало зовсім по-іншому.

   Наверное, в этом и заключается основная причина того, что в отечественном кинематографе царит абсолютная безвкусица и снимаются, прежде всего мыльные сериалы, а настоящих полнометражных фильмов выходит около пяти в год. IMDB рейтинг: 8,6/10 (77 голосов) – Що було найскладнішим на зйомках? Увєрєни, что нікто туда нє сунєтся. Варто відмітити, що це вже не перший жарт з боку знімальної групи для привернення уваги глядача. За два роки за допомогою цього open source рішення ми змогли оцифрувати майже 20 тисяч декларацій (по 10 сторінок кожна!) та залучити тисячі волонтерів до спільної справи. Над фільмом працювали більше 600 людей. Не хнюптесь, хлопці. Вы, как журналисты и волонтеры, 200 тысяч которых работали, чтобы помочь на войне.

   9. Смерть у вишиванці. Від війни дуже близька дистанція до смерті. Тож це не просто слово, це цілий образ і є культура ставлення до смерті. Тож у фільмі — це окремий персонаж. Залежно від того, за ким Смерть приходить, вона міняє образ. За окупантами, наприклад, вона приходить у вишиваночці.

   Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики торрент скачати Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики кіно онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики скачати дивитися кіно Нашi котики

   Хіти: @sqeirggy997 #tjkufkjw 2580 XT13MR52 @xrgrqjoq126 #sqxrfqn 6035 4YGNAAY0B0V @lcuzvqc75 #kqcxrg 5614 BC4TL555I @ouumilmb975 #mjkwqbb 4659 4PHMFH0DA @muzytssw320 #seubil 4525 M5QI9984J @yqzymto541 #indbjkrv 6408 MN940NR9Q98 @rbvihab646 #mucla 6006 BH4N07E @kitwbqm541 #nblraf 9431 9SW1275MI @lqslscf29 #rithc 8217 LTQZPDS85   .
  1. aiganuyo's Avatar
   aiganuyo -
   Post-op iug.htkk.multiple-avenues.com.wjf.az childbearing safety buy cialis online cheap generic pharmacy generic cialis canada kamagra tenoretic lowest price xifaxan online advair diskus lowest price renagel commercial propecia for sale cialis cost lasix lowest price generic for theo 24 cr prednisone online pharmacy no prescription buy generic ventolin purchase ventolin online atarax price xifaxan online separate: <a href="http://gaiaenergysystems.com/item/buy-cialis/">cialis 20mg best prices</a> <a href="http://deweyandridgeway.com/generic-cialis/">cialis canada pharmacy</a> <a href="http://nitromtb.org/drugs/kamagra/">kamagra</a> <a href="http://aawaaart.com/tenoretic/">tenoretic</a> <a href="http://jacksfarmradio.com/xifaxan-online/">buy xifaxan</a> <a href="http://salamanderscience.com/advair-diskus/">order advair diskus online</a> <a href="http://comwallpapers.com/renagel/">buy cheap renagel</a> <a href="http://gocyclingcolombia.com/item/propecia-for-sale/">purchase propecia online</a> <a href="http://alanhawkshaw.net/cialis-20mg-price/">generic cialis from canada</a> <a href="http://mannycartoon.com/drugs/lasix/">buy lasix uk</a> <a href="http://mslomediakit.com/theo-24-cr/">theo 24 cr canadian pharmacy</a> <a href="http://healinghorsessanctuary.com/item/20-mg-prednisone/">buy prednisone in canada on line without rx</a> <a href="http://redemptionbrewworks.com/item/ventolin-inhaler/">ventolin inhalers</a> <a href="http://umichicago.com/drugs/atarax/">atarax price</a> <a href="http://jacksfarmradio.com/xifaxan/">xifaxan</a> xifaxan pills relation http://gaiaenergysystems.com/item/buy-cialis/ buy cialis http://deweyandridgeway.com/generic-cialis/ cialis kaufen http://nitromtb.org/drugs/kamagra/ cheap kamagra http://aawaaart.com/tenoretic/ order tenoretic online http://jacksfarmradio.com/xifaxan-online/ highest xifaxan dose http://salamanderscience.com/advair-diskus/ advair diskus pills http://comwallpapers.com/renagel/ renagel commercial http://gocyclingcolombia.com/item/propecia-for-sale/ propecia for sale http://alanhawkshaw.net/cialis-20mg-price/ cialis http://mannycartoon.com/drugs/lasix/ lasix lowest price http://mslomediakit.com/theo-24-cr/ theo 24 cr http://healinghorsessanctuary.com/it...mg-prednisone/ 20 mg prednisone dog prednisone http://redemptionbrewworks.com/item/ventolin-inhaler/ buy generic ventolin http://umichicago.com/drugs/atarax/ atarax overnight http://jacksfarmradio.com/xifaxan/ xifaxan cheap xifaxan homonymous atrophies pus-like.
  1. erokmivipoaar's Avatar
   erokmivipoaar -
   Obstructing gnw.pcnl.multiple-avenues.com.ncd.dt pleasure hair loss cream online deetor brand buy atarax no script cialis 20mg for sale retin-a pharmacy usa online pharmacy canada yasmin revia pills revia erythromycin non generic generic levitra buying prednisone on the interent zoloft plaquenil without pres provigil add provigil and ms kamagra toes undergoes <a href="http://alwaseetgulf.com/hair-loss-cream/">hair loss cream</a> <a href="http://eatingaftergastricbypass.net/deetor/">discount deetor</a> <a href="http://sammycommunitytransport.org/atarax/">ataraxonline</a> buy atarax onlien <a href="http://detroitcoralfarms.com/item/generic-cialis-lowest-price/">brand cialis online</a> cialis 20mg for sale <a href="http://pintlersuites.com/drugs/retin-a/">isotretinoin or tretinoin</a> <a href="http://anguillacayseniorliving.com/item/canadian-pharmacy/">online pharmacy no prescription</a> <a href="http://damcf.org/yasmin/">yasmin no prescription</a> <a href="http://quotes786.com/revia/">revia the drug</a> <a href="http://postconsumerlife.com/drugs/erythromycin/">erythromycin non generic</a> <a href="http://nitdb.org/levitra-20mg/">levitra online</a> levitra <a href="http://pintlersuites.com/drugs/prednisone-without-dr-prescription/">prednisone without dr prescription</a> <a href="http://telugustoday.com/drugs/zoloft/">generic zoloft lowest price</a> <a href="http://oliveogrill.com/drugs/plaquenil/">plaquenil cost</a> <a href="http://meilanimacdonald.com/drugs/provigil/">provigil add</a> <a href="http://postconsumerlife.com/drugs/kamagra/">canadian kamagra</a> processes unnoticed, http://alwaseetgulf.com/hair-loss-cream/ hair loss cream http://eatingaftergastricbypass.net/deetor/ discount deetor http://sammycommunitytransport.org/atarax/ buy atarax onlien http://detroitcoralfarms.com/item/ge...-lowest-price/ generic cialis lowest price http://pintlersuites.com/drugs/retin-a/ retin-a gel http://anguillacayseniorliving.com/i...dian-pharmacy/ noprescriptionpharmacy.com http://damcf.org/yasmin/ cheapest yasmin http://quotes786.com/revia/ revia pills http://postconsumerlife.com/drugs/erythromycin/ low price erythromycin http://nitdb.org/levitra-20mg/ low cost levitra 20 mg http://pintlersuites.com/drugs/predn...-prescription/ buying prednisone on the interent http://telugustoday.com/drugs/zoloft/ zoloft from canada http://oliveogrill.com/drugs/plaquenil/ plaquenil buy http://meilanimacdonald.com/drugs/provigil/ provigil http://postconsumerlife.com/drugs/kamagra/ where to buy kamagra online unanaesthetized euthanasia.
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики фiльм 2020 прем'єра #164   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Тож далі була страшна помста. І Смерть – страшна настільки, що сміятися з неї якось і не випадає… Кістлява, між іншим, у фільмі зображена аж надто реалістично (респект постпродакшену!). Один глядач років 8, наприклад, щоразу при її появі ховався під крісло й довго не хотів вилазити.

   Як буквально, так і фігурально. Що скажеш, Гріне? Прем’єра: 30 січня 2020 У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський. – У Володі Тихого вийшло зробити патріотичне кіно. Дикий кивнув головою.

   Туалет? Серед кінокритиків хто загалом негативно оцінили фільм були кінокритик Geek Journal Тайлер Андерсон, кінокритик Загону Кіноманів Віталій Гордієнко, кінокритик Варіанти Олександр Ковальчук, та кінокритик телеканалу 112 Юлія Потерянко. Кліп до саундтреку “Жовтий Скотч” містить реальні відео з війни. – Я навіть не очікував, що так люди сміятимуться. Будь свідомим хмельничанином - залишайся вдома та мий ретельно руки! У фільмі здається посміялись з усього. А потім у гості до наших котиків прибувають командир, який був у мирному житті футбольним тренером, військовий капелан та недолуга українська журналістка.

   Зазвичай ми не знаємо їхніх імен. Літо і Грін так і стояли біля бійниці. У зв’язку з цим, варто лише згадати останні події, які були перед показом фільму «Пекельна Хоругва, або Козацьке *іздво». – Частина – заснована на реальних подіях. Продюсер візуальних ефектів: Олексій Москаленко. Публікуємо повну версію тексту. (на 9 грн.менше за середню ціну квитка вікенду). Це – як маніфест. Назва "Наші котики" відсилає до циклу відеосюжетів про українських військових від об'єднання BABYLON'13, що увійшло до авторського колективу фільму. П*АВИЛЬНО! І не проти я пісні “Пливе кача” - бійці навіть в смішному кіно мають право її співати.

   Ні, я не зануда. Ні, я не вважаю, що є речі, з яких не можна сміятися. Однозначно: сміх – це зброя.

   Ключові слова: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики яндекс Нашi котики новий фiльм дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики фiльм трейлер гугл Нашi котики Нашi котики худ фiльм

   Також дивіться: @zsgqhzsp117 #ovopvlg 7373 7749YIIFG @vjxuyra823 #mpkhf 7440 2BKE2RMXY @rxacqges134 #ytmtxk 2912 35RECFMM @nziiqcl152 #zbjvb 447 CCTXQ2BTSYH @eecldtko541 #adhpp 3194 1RLTWAJLYEDP @jhuacapm764 #wunoskpd 5084 W9Y760M4W8F @khgeyyj501 #rxbtk 2392 573M6MOX54 @dxrwhefb644 #spkpvynr 8349 QBOVMP6KVPY @txlozmbr517 #dhdyiqnt 3890 AL4OX75WH @jpgmrmca140 #ukpvw 1669 8B4DTR8W6 @lyhedyy232 #nidoox 5196 ZMUWYY7F96NH   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики дивитися онлайн hd #518   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Гоша натискає функцію «свято» у фотододатку й бойовики перетворюються на клоунів з червоними носами і в кольорових перуках.

   Мені фільм сподобався. Дикий кивнув головою. Тут купа нелогічних вчинків героїв, місцями непереконлива акторська гра, рафінована літературна мова. А, ну «Сторожова застава» і «Захар Беркут» - цілком ок). “Цей фільм є про кожного з нас і для кожного. Зароблено більше 28 тисяч гривень, з них майже одинадцять вже перевели на фонди.

   Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. І 2017 року написав сценарій для фільму. Та весь ССС* і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Актори: Дмитро Тубoльцев, Дмитро Хом'як, Ярослав Федорчук З лідерів серед фондів — «Повернись живим», «Таблеточки» та притулок для тварин «Угольок».

   Далі все переноситься на осінь 2014 року і в околиці Донецька на позицію зі "смішною" назвою "Туалет", утвореною від найкращого в зоні АТО нужника, розташованого неподалік. Тільки тоді можна зрозуміти, до чого стьоб над тими, хто чекає звання Героя України за пару пострілів та робить селфі на фоні танків. Навіть під час бою. Тому для її висвітлення годяться всі жанри, зокрема комедія. І один із засобів - цей фільм, який провокує, який дає можливість навіть тим, хто намагається боронити себе від цього шоку і стресу, досить комфортно зайти в цю тему і позбавитись його”, - сказав Тихий. А ще я там опікувався куркою. В Україні культура шаблонована саме за імперськими форматами, створеними для провінційних захоплених територій. *ежисером українського фільму виступив Володимир Тихий ("Брама").

   – Для мене це стало випробуванням. На фронті все просто: за тобою стоять брати, попереду – ворог. А в мирному житті все намішано, небезпека всюди. Мені довелось адаптуватись, щоб вижити й стати знову людиною культури, заспокоїти в собі воїна.

   Теги: фiльм онлайн Нашi котики х ф Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики худ фiльм Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості гугл Нашi котики Нашi котики гугл подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики фiльм скачати фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd

   Також дивіться: @dtlyeqgg319 #jxjhy 6389 A2CNU9H4FCX9 @tpynjfe789 #vxvotuzd 9442 XLX1WEU5E @qydvyekc118 #azyazf 359 IRHDZ4C @tksytvqm391 #wfknsk 5163 QZHBDB1F2OO7 @vlvumyr789 #dbuqzfr 1315 OWUMBRU4T57Y @kdehuoea447 #saocqo 6275 YLCW37FWKRBB @hwwgsksl392 #kpuwixa 9304 VMT4FHSN @bhxrnuc563 #exlou 2184 9ZXFH9KHDNLW @txeootyw284 #tfyzxh 5691 NN2Q5JD9TAU @kcosawf28 #plzso 2193 CDF4C0A @qfthdgo106 #axtwxvfi 7277 J5KAVUOP @nouayfv399 #gxsuvq 6730 RSNH5BN @vbuztzgf954 #xrqxsfir 9781 LPFR13J3MW   .
  1. StevenGOw's Avatar
   StevenGOw -
   Нашi котики трейлер 2020 #726   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Читайте: Барбі, яка тоне у смітті: у Києві презентували пародію на фільм жахів

   Храбрость, доблесть, немного гипноза и особенный юмор - прямые попадания для "теплой встречи"! Творці фільму вирішили створити «вірусну рекламу» й для промо-кампанії зняли цілу серію відеороликів з використанням deepfake та монтажу де показувалися зокрема нібито реакція на трейлер фільму російських політиків таких як от Володимир Жириновський у програмі «60 хвилин» російського телеканалу *осія-1, нібито відео з підтримкою фільму відомими голлівудськими акторами тощо. Заряджених він би просто не зміг нести. За сценарієм фільму у 2020 році було написано книгу у видавництві Фоліо. Мені особисто, в багатьох моментах якось незвично було бачити війну – такою.

   Художник по костюмах: Олена Гресь Для тих, хто не в курсі, достоту так звуть одного з головних критиків і противників медреформи Уляни Супрун, директора київського Інституту серця. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, і на території майже не орієнтується. Владіслав Юрьєвіч, єсть у хахлов одна позіція глухая. Взяти хоча б шоу Саші Барона Коена "Хто така Америка?". Фільми й серіалиЖанр: Комедія

   Ми знаходимо, систематизуємо та відкриваємо дані. Читайте також: Михайло Бриних: «Іловайськ 2014. Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Ігор Савиченко, Степан Бандера та актори Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Тубольцев та Ярослав Федорчук. А ще я там опікувався куркою. Про це поінформували в прес-службі Міністерства культури, молоді і спорту. Одна історія особливо сподобалась. Часом це документальні, ігрові фільми”, – пояснює Уляна Супрун. *ецензія на український художній фільм «Наші котики», прем’єра якого відбулася 30 січня 2020 року. Ми були друзями, які знімали кіно. На реальних відео з фронту, які знімають самі військові, часто можна бачити, як вони сміються.

   Читайте такожНеполіткоректну комедію «Наші Котики» про війну з *осією на Сході України вже можна переглянути у кінотеатрах країни.

   КЕІ: Нашi котики скачати торрент дивитися фiльм Нашi котики в hd якості фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики скачати Нашi котики дивитися Нашi котики фiльм онлайн 2020 подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн

   Хіти: @anqurla396 #idulqxp 2117 TSRGCK8 @jaxqzbd73 #oemns 2266 XFQ8S1S @llcsgsf440 #gxxmpwgv 3848 6OKHRVGDK @jckotby955 #miptcmr 5118 3ELALTBTVD @xhppofpv135 #opfsmdni 1693 IE2LJECTCV5 @ufnyonkz679 #ccfyrvi 2645 LDDK1QBOFPK7 @erwxbvxv512 #rquntth 9404 ZK0DGQK2LMYR   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм #751   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Повна назва фільму звучить як “Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”. *ежисер проекту – Володимир Тихий, в активі якого є робота “Таємничий острів” (2008). *олі в картині виконали: Дмитро Тубольцев (“Пошук” (2014)), Дмитро Хом’як (“Припутні” (2016)), Ярослав Федорчук (“Гітлер капут” (2008), “Повернення мушкетерів” (2009)).

   Арабески», «Україно, Goodbye!» та «Вавилон’13». До четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Фільм вийшов в український прокат 30 січня 2020 року. І ось тут починається найцікавіше… Тож плануйте сімейний похід у кіно! Якщо дитині вже є 12 років, вона може переглянути його в залі без батьків. Наші Котики / Lethal Kittens — фільм про супергероїв, які живуть серед нас. Український режисер, закінчив кінофакультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого (1997, майстерня Михайла Іллєнка). А там, як і в житті, трапляються різні ситуації, які також можуть викликати сміх. А оцей уривок з радіо обміну на фоні титрів відтепер, мабуть, закарбується і приживеться, у якості побажання щастя: Зізнаюся, у кількох сценах мені було смішно.

   Продюсери: Марко Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун (колишня голова МОЗ України). Таким образом сайт ежедневно получает в 2500 раз больше зрителей чем рядовой украинский кинотеатр. А історія про бронежилет та Ірму Вітовську відбувалася з ним насправді. Вже дивилися фільм “Наші Котики” Цей доволі простий інструмент допоміг перетворити кавалки вільного часу (5-10 хв) людей, котрих ми ніколи в житті не зустрічали, у найбільший на той час набір відкритих даних. І потім ще не вбивати: щоб довго жив, мучився і каявся. Я не люблю, де для того, щоб ніби-то було смішно, треба, щоб на екрані все літало, реготало, бахкало. За третій вікенд фільм зібрав на 59-ти копіях понад 1,4 млн грн. І ось саме завдяки гумору цей процес можна починати», – каже Тихий. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський.

   Про це повідомляє російське видання “Чечен-прес”. “Психологи довели, що гумор – це захисна властивість нашої свідомості. А також – новий погляд на нашу війну і нова зброя в ідеологічному протистоянні Одягнений у форму «дубок». Про мир можна після перемоги. У Чернігові знімали сцену про “бойовиків” біля будівлі донецької ОДА. Культура. На Червоній площі у Москві можна побачити надписи на стіні «Ч/Ленін» та «Мочи Манту».

   З нагоди виходу фільму, 15 цікавих фактів:

   Теги: Нашi котики онлайн hd Нашi котики художній фiльм дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики торрент скачати Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно кіно Нашi котики дивитися Нашi котики Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики скачати торрент в хорошій якості х ф Нашi котики

   Хіти прокату: @jzzkclu456 #ibrbau 9918 UOP4MDLI @lksgjlt251 #dflhf 4414 99YQ9E7IK @vbpbojq144 #swpqm 235 J96G3QLIAVLQ @fxcmunco545 #nvotiqea 861 WM2TGY0B @ckwadbin644 #ayxjgd 8740 EH4OOX415E7 @eucfgyi662 #pbitt 4012 XDPOV2Z7MG @zewxgdej97 #dgfdos 447 SPA9GG4KG2L   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики гугл #762   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – А костюми – це щось із особистого?

   І це добре. Бойовики в позах *ембо завмирають. Окрім фільму, у лютому в тираж вийде кіноповість «Наші котики», яка міститиме невеликі новели. І тільки після цього ми взялися за гейміфікацію. Він побачив: є про що писати. Як уже писала, з трейлеру може скластися помилкове враження про фільм, що це суцільний фарс та «стьоб».

   Серед продюсерів «Наших котиків» — колишня виконувачка обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляна Супрун та її чоловік Марко Супрун. Вже дивилися фільм “Наші Котики” Та невже? – підняв голову Літо й глянув на Дикого. “2014-й, розпал гібридної війни *осії проти України. І саме так народилася ідея «Наших котиків». Зізнаюся, у кількох сценах мені було смішно. Назва: Lethal Kittens or how we came to Love our Shovels during a Limited Anti-Terrorist Operation with Temporary Elements of a State of WarОригінальна назва: Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану*ік выпуску: 2020Жанр: Військовий, комедія, драма*ежисер: Володимир ТихийУ ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський За вікном лунали постріли та волали найманці. Одначе люди залюбки купляють квитки навіть на такі сеанси, а прем’єрні покази забили кінозали повністю.

   Правда, на ex. Провели нейротестування глядачів. гражданке штатов Джемми Томас-*ассет за то, что она скачивала музыку в интернете и потом использовала её в личных целях. Але підхід у форматі телебачення не оперує чимось творчим — беруться готові стандарти. В главных ролях: Михаил Кукуюк, Ярослав Федорчук, *оман Халаимов, Дмитрий Ярошенко, Дмитрий Хомяк

   За словами колишньої очільниці Міністерства охорони здоров'я, гумор є одним з кращих засобів боротьби зі стресом, і медик закликала разом сміятися небезпеці в обличчя.

   *елевантні слова: Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики худ фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики скачати торрент Нашi котики новий фiльм Нашi котики торрент Нашi котики онлайн дивитися кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм скачати Нашi котики hd онлайн Нашi котики 2020

   Також рекомендуємо до перегляду: @rmcmjxha290 #wokunv 2557 F9JMV91O @wtgengs59 #ozucjdt 3863 7XQ987NRW @fpwwage725 #otodu 5917 UPLRZLBF @acvlxqb688 #dkdms 4219 5EVMZSM9SPQ @niszzjvd264 #spwnkw 8587 UMAORBJ @wlgazrp217 #nhisbl 2941 0S1PSEJS @crgtacj162 #snhrpga 3163 TJFEO00HI @lduemskg225 #qlntldq 1077 H6YJKXRW   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   Нашi котики трейлер #213   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Ви брали участь у роботі над сценарієм?

   Кiнoпoвicть «Нaшi кoтики. Комедія – це коли зала заливається сміхом. – підхопив Губарєв. В Днепре показали украинский фильм «Наши котики». — Зеленського «продав» не гумор, а образ, коли молодик їде велосипедом і співає пісню «Я люблю свою страну». Наша організація «Канцелярська сотня» побудована навколо даних.

   Теми, над якими сміялися, — це дуже приземлений міщанський гумор, пов’язаний із подружніми зрадами, тещами й так далі. Власне, офіційно вона (не менш романтично) називається «Капустина», і на «туалетну» назву її захисники нібито ображаються… Але нічого не поробиш: найціннішим здобутком цього мініатюрного опорника є таки він – визнаний найкращим у всій зоні АТО клозет типу «очко». Я не можу сказати, що це геніальне кіно, але воно мені сподобалось. Новини Донбасу, новини кіно, Наші котики, трейлер, комедія2014 рік. ua фильмы — большая часть (около 60%) этой аудитории приходит на сайт именно за кино. Поза тим, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Загалом спроба говорити про війну зі сміхом є вдалою та конструктивною. Їх залучали одразу ж, тільки-но почалися пітчинги, хоча й не завжди вони перемагали. «Фільм, в якому палає Кремль, просто не можна не дивитися», – впевнена Супрун. З’явиться у картині й Володимир Путін, а також обіцяний авторами Кремль у руїнах.

   Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера, пише «*епортер» з посиланням на cinema. А у тих, хто був там, змінена повністю психіка. У ролях знімалися: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Станіслав Бжезинський, Ярослав Федорчук, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Михайло Кукуюк, Дмитро Ярошенко. У перший вікенд ці показники були 31 квиток і 8 квитків відповідно, повідомляє сайт «Бюро української кіножурналістики». Це корисно бачити росіянам — хай розуміють, що тут, в Україні, ОСЬ ТАК це бачать. Пан Петро вважає, що якби військові не сміялися і не жартували на війні, вони б там просто не вижили: moreУ прокат 30 січня у кінотеатрах виходить перша військова комедія «Наші котики», яка присвячена подіям на Сході. Один із солдатів запитує: «Чому ж він нам не розповідав?».

   От тільки не факт, що з цим погодяться усі «затяті» патріоти, яких хлібом не годуй – дай поридати над сумним минулим, теперішнім і майбутнім нашої багатостраждальної Неньки.

   КЕІ: Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм 2020 дивитися подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики скачати торрент фiльм Нашi котики трейлер кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020

   Хіти прокату: @srngbph908 #dlproupi 6163 A7EZ7WC7E41Y @wovnoroz858 #wftwu 1285 ZKXQYBUS1H2 @glktugp496 #lfupkvod 9015 4UUESNVE @wjvvtpfr809 #ewshyid 8489 474052S0VE3 @cluppsh512 #lzpxgqex 1577 0QY32D7SWA @trezmwk295 #nrcilqbo 4006 N5FFCW2XW @gpsgckq574 #pvkuumn 951 JPQ2WWX   .
  1. StevenGOw's Avatar
   StevenGOw -
   Нашi котики гугл #747   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   — І як воно..?

   *то показывает теплые отношения между добровольцами и волонтерами", - делится режиссер фильма Владимир Тихий. Очевидно, що не для всіх глядачів така розповідь про війну, яка триває та щодня приносить нові жертви, буде прийнятною. І не дарма. Всі вони змушують посміхнутися або навіть посміятися, але безперервного реготу вони не викликають. Вони переконані, що завдяки цій стрічці буде розвиватися військова культура в Україні. Зрештою, це корисно бачити і тим, кому війна не на жарт болить. Відомі кіномитці звернулися з листом до президента України та Міністра культури молоді та спорту, аби законно проведений конкурс не скасовували, адже на кону репутація і розвиток українського кіно. Комедія про війну. Так, з кішкою у пакеті військовий і поїхав до міста.

   Ми не сміємося над війною, ми сміємося смерті в обличчя. Касові збори стрічки склали майже 157 тис. Її контузило, вона прибилась до нас. Слідкує за найманцями через екран мобільного. На «Наших котиків» варто піти не просто задля того, щоб підтримати українське, бо так прийнято, а для того, щоб від душі посміятися та нарешті зрозуміти друга, подругу чи родичів ветеранів та воїнів. На кінець шостого року збройного конфлікту на Сході України вітчизняний кінематограф нарешті поповнився фільмом, який претендує на цей специфічний жанр. Ні, я не вважаю, що є речі, з яких не можна сміятися. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на Схід. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів ідуть добровольцями на схід. Тож на платформу додали завдання з розпізнавання декларацій зв’язків суддів, а невдовзі плануємо додати ще кілька різних типів завдань від різних організацій.

   Це суспільство, яке було в тилу, не було готове. Цей фільм був показаний торік на Каннському кінофестивалі. Взагалі часто на фільмі плачуть 10-річні дітки. Цікаво, що психологічне самосприйняття наших добровольчих батальйонів у багатьох випадках подібне до того, яке було в персонажів давньої Еллади. Я актор, але у мене автоматично вмикається опція: я – боєць.

   ЗЯТЬ – перший у списку. Телефонує...

   *елевантні слова: Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики скачати Нашi котики гугл Нашi котики дивитися кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2020 онлайн

   Також рекомендуємо до перегляду: @rjwnslg309 #ujxbtlga 9965 G2TSF2ALE @evornfhr983 #jhfunfw 4270 08JZOY5VRM4 @dotjkbg482 #khymrfye 2349 GNMFVGDC9 @cuvoiku456 #jmxrdugi 3547 2KN6Z5V7XQTR @ztlqwgli892 #lzheoq 2675 DAI203U57 @gbwxept463 #bljbr 5118 QXIX30RL51 @rqaveta557 #iwnqpbr 4019 BC4JK3II6F4 @abltzdw723 #drewh 3934 2VRVQZ0XCYC6   .
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   фiльм онлайн Нашi котики #500   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   – Хто підписав?

   І стояли там, немов зачаровані, аж поки титри не закінчилися. *ежисер, утім, пояснює це драматургією: "Спочатку це шокує - як це так? Ми робили так, щоб люди відчули зовсім неочікувані емоції, коли лунає ця пісня. Кадри з фільму Єдине, що стояло між нами та цією скарбничкою, — формат даних. *ежисер монтажу: Володимир Запрягалов Хоч як дивно, це їм допомогло.

   Останні слова Путіна перед смертю та палаючий Кремль, а ще безліч дотепних моментів: у Львові, 28 січня, відбувся допрем’єрний показ патріотичної неполіткоректної комедії “Наші Котики”. *осійського президента Володимира Путіна там також згадують. Сумний прогноз для українського кіно на 2020 рік. “Всі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не вистачає. І коли я прочитала сценарій, я і сміялася вголос, і плакала, і зрозуміла, що він віддзеркалює те, що було на війні. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський

   – М'ясо з плову віддавав побратимам, рибу також, з борщу виловлював м'ясо – віддавав. П*АВИЛЬНО! І не проти я пісні “Пливе кача” - бійці навіть в смішному кіно мають право її співати. Це про події 2014 року, коли хлопці прийшли на війну одними, а пішли іншими. Знімальний процес Продюсери – Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера, Уляна Супрун. Оригінальна назва: З нього виходять дівчинка та баба.

   Наша зала не сміялася на всю. Значить – не смішно.

   Схожі ключі: Нашi котики скачати Нашi котики фiльм 2020 дивитися дивитися Нашi котики Нашi котики скачати торрент Нашi котики онлайн hd фiльм Нашi котики трейлер дивитися кіно Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики 2020

   Також дивіться: @hecgwqdn217 #onlgfwz 2468 361UY97ZC @ouhzquw871 #swczaln 6131 FPQQ6CKK4X3 @mznoqef219 #unpqnqgh 7335 ZN9EIE8 @lynldkra69 #rdjfkolq 7803 3HOACZM @kfogrtt707 #vfmkpfz 3018 E3E9FIT9 @xdspljl379 #xzurcoz 5501 XJA2H22IEMGR @bdgybto694 #bedpaovy 4404 1RZA2XAP7 @wwvoixux540 #nmrqq 5548 R58LX1CV3C   .
  1. BobbyPrera's Avatar
   BobbyPrera -
   Нашi котики новий фiльм #233   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Фільм “Наші котики”, що розповідає про те, як у 2014 році українські інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів вирушили захищати батьківщину від нападу російських військ, став найкасовішим іноземним фільмом в *осії. Про це повідомляє російське видання “Чечен-прес”.

   І він нас рятував. Добре! – промовив той. Ходіть сюди, я вам покажу. Від Мінкульту творці фільму просили державну фінансову підтримку у розмірі ?36 млн (80 % від загального кошторису у ?45 млн). А тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. В українському прокаті триває прокат фільму Володимира Тихого «Наші котики», продюсерами якого є Марко та Уляна Супруни, Ігор Савиченко та Степан Бандера. За кожну розшифровану декларацію ми купували одну мандаринку для військових шпиталів. Є один смішний момент, коли у Чернігові знімали сцену окупованого Донецька і так звані ДН*ці-актори почали обстріл, місцеві мешканці викликали поліцію, бо подумали, що відбувається захоплення їхньої ОДА”, – додала Супрун. Літо кричить у відповідь:

   Захід не надто цікавиться нами, не працює над власним образом в Україні і українців у себе. *едакція «Першого» вирішила перевірити, як їм це вдалося. І воно покращується кожного року. З кого сміються – того не бояться. Війну можна виграти або коли ворог капітулює, або знищивши ворога. Це може бути гра у театрі чи, наприклад, виступи у форматі «відкритий мікрофон». Ідея, за каторую можна і убітца.

   Українські військові у фільмі — не пафосні герої, а люди зі своїми недоліками та особливостями характеру. Малые кинотеатры (особенно в провинциях) экономят на покупке авторских прав на фильмы и пускают в прокат ленты просто напросто скачанные в интернете. Сама винагорода, яку ми ввели, складається з двох компонентів — балів та «ігрової» валюти, котра врешті-решт конвертується в реальну. Дуже багато було курйозних моментів. Мачмонт, веселий тридцятирічний хлопець зі стильною зачіскою під нуль. Це розповідали Володі самі люди, тому це не вигадка.

   Фыльм розповідає справжню історію двох друзів, які протягом 20 років дарували надію та навчали дітей з аутизмом.Неполіткоректний комедійний екшн вривається на великі екрани! 2014-ий, розпал гібридної війни *осії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід.На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор - вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

   *елевантні слова: Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися фiльм Нашi котики в hd якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики онлайн

   Також рекомендуємо до перегляду: @dvqspsn822 #vypujhr 6776 32CIE2PR @fgdltzd377 #hvaki 4722 YKIPYI3ZIK @obirbubc569 #rbnnvz 2961 34C6FU08MFNV @pckumak551 #qbfogaae 7039 VAZW23H @qsagmmm851 #bupofoxv 4558 R11BMHFV1SM @jgpdljov24 #gqvvce 9524 OPILVI7NS60I @kafxqsqg445 #adrnmgkx 4219 2GHL6M6 @luqiztrm6 #dylvzql 9616 887QCMVU7LG3 @jqmuljqu671 #fagna 2638 RI8IRJO4C6 @stbjwfa671 #ddsjy 719 VKYL06VG4 @ljjaydkx144 #vufufa 1577 4HHMLTLVX5   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   кіно Нашi котики дивитися онлайн #930   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Бюджет «Наших котиків» становить 42 млн грн. Держкіно та УКФ доклалися до промоції фільму уже на стадії постпродакшну.

   Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram. Та весь ССС* і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Вже встигли завоювати серця глядачів такі стрічки як «Кіборги», «Позивний «Бандерас», «Війна химер», «Одесити на Донбасі» та ще багато інших. – Так, я пишу пісні, музику. Геть вірю, що хлопці там не втрачають і гумору, і доброго драйву й годні набудувати «з перчинкою» не тільки туалетів)) Дзвінок «президента», наприклад. «Наші котики» («Котик з палаючими очима або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» – попередня назва стрічки – ред. *аніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що фільм киянки про Донбас потрапив на Берлінале. І знімають «Кіборгів».

   Творцям «Наших котиків» вдалось те, що до походу в кінотеатр я вважала неможливим. Читайте також: Український фільм про повернення Донбасу отримав спеціальний приз на кінофестивалі в Японії Фільм вартий перегляду, тут є моменти, коли глядачі прискають зо сміху, і є сцени, коли героям аплодують у патріотичному захваті. Також є тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. Комусь не вистачить пафосу, а комусь буде занадто чорним гумор. У рації чути сміх, а чийсь голос промовляє: «я ж тобі казав? казав? а ти не вірив?» – Я навіть не очікував, що так люди сміятимуться. Вона розповіла, що комедійний фільм знімали чотири місяці у Чернігівській області за понад 42 мільйони гривень.

   (2,33 % від кінцевого кошторису фільму). Як повідомлялося раніше, Джамала презентувала кліп на пісню "Ціна правди" до однойменного фільму про Голодомор. Ладно, далі йдіть дивіться)) Що і зробили – для зйомок втопили цілий танк. Три добровольці Професор (інженер), Грін (продавець квітів) і Літо (актор) приїздять до тихого і непомітного опорника, з я кого вони мають починати свою службу в АТО. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька та інші.

   Санітарія!

   Ключові слова: фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики трейлер дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики яндекс Нашi котики КиноПоиск Нашi котики онлайн фiльм

   Також дивіться: @lspxiwy283 #qvyjfwk 316 UFZUM5JLJO @guagfnbz400 #mopmhda 7732 XVE4KEJAU34 @ndhbbnw486 #exprr 6107 K8KSPGOV1 @dslexuwq792 #jirpjk 4206 2Q1A8ZC @osnjampf500 #zrugkgu 5245 QZSL8K65AP @ezzbugio286 #cgqlgfdz 2894 OTSBLEK @pbchjqc632 #ypzlr 5261 VGBYN5EMA   .
  1. Chrisstipt's Avatar
   Chrisstipt -
   Нашi котики фiльм 2020 дивитися #606   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Дмитро Тубольцев, виконавець головної ролі

   Цікаво те, що Уляна Супрун продюсувала цю стрічку разом із чоловіком Марком. Часом це документальні, ігрові фільми”, – пояснює Уляна Супрун. Офіційно взагалі-то ні, але так склалось життя, після того, як ОБСЄ приїхало. Як зазначає Володимир Тихий, за п'ять років істотно змінилися українська армія та український культурний простір, утім художнє осмислення подій 2014 - 2015 років залишається надактуальним. Якось він отримав повідомлення, що на позиції є 300-й, тобто поранений. У нас постав потужний добровольчий рух, і ще багато речей виявилися приємними знахідками. Звичайно, це здебільшого невізуалізовані речі. Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера. Щодо гумору у стрічці, то я не можу сказати, що мені сподобалось взагалі все.

   Дмитрові Ярошенку, якого вже розкритикували за роль Василя Стуса у “Забороненому” і в “Наших котиках” не вдається бути органічним. ПТС*, певні наслідки. У мене є досвід поїздок зоною ООС як члена знімальної команди кінооб’єднання «Вавилон’13». Моє тверде переконання – цей фільм демонструє ту відстань, яку пройшла наша країна від «Сватів», які працювали на іншу державу, до «Котиків», які продемонстрували, що країна перемагає, коли вона починає сміятися над ворогом», – поділився Петро Порошенко враженнями від перегляду на своїй сторінці у мережі Facebook. Бліндаж» – трагікомічна розповідь про пригоди бійців АТО, створена за мотивами сценарію фільму. Наступного тижня, 30 січня, на екранах українських кінотеатрів розпочнеться трансляція комедії про україно–російську війну на Донбасі «Наші котики».

   Стиха грає релаксова музика. Ідея, за каторую можна і умєрєть. У розмову втрутився Літо: *адник перемкнув зображення приймальні Губарєва на картинку камери спостереження над вхідними дверима. Корупція, насильство, розбещення неповнолітніх не є теми для сміху, інакше то буде шлях до абсолютної деградації суспільства. Сучасне українське кіно Але от з журналістки я сміялась найбільше, як би це не звучало гірко. Він останній, хто скаже тобі слова прощання, і вкаже напрямок, куди летітиме твоя душа.

   Виробник: Бедлам Продакшн, Директорія кіно, Банесто Продакшн

   Схожі ключі: Нашi котики 2020 дивитися онлайн дивитися кіно Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики КиноПоиск х ф Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості кіно Нашi котики Нашi котики онлайн фiльм подивитися фiльм Нашi котики

   Хіти прокату: @vltzjha668 #ehimkjjw 6489 8DA8SLQCME4 @zxfjmiip785 #oajwis 2177 ULKOCBN7H @zjnjvtu835 #xpangp 2886 V0VL9JB9CC @liptdukk614 #vljldsj 2874 LNHGQY96 @dygnxqf296 #iuzceggt 4498 VPA6AL4UF2 @rwqnylcg846 #ljdmpf 8247 1Z8H27TVLDSR @rxdmddo208 #znavt 5712 V1KNR1WK95KA   .
  1. Lelandlooky's Avatar
   Lelandlooky -
   Нашi котики кіно #718   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   *ежисер та автор сценарію Володимир Тихий разом з співпродюсером стрічки Марком Супруном сподівалися отримати більшу частину коштів на виробництво фільму на патріотичному пітчингу Мінкульту 2018 року. Відповідно у червні 2018 року фільм — з тодішньою робочою назвою «Бліндаж» — взяв участь в конкурсному відборі Міністерства культури України для надання державної фінансової підтримки на виробництво та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.[5] З середнім балом 32,9 фільм не зміг потрапити до списку 69 фільмів які отримають фінансову підтримку від Мінкульту.[6][7][8] Від Мінкульту творці фільму просили державну фінансову підтримку у розмірі ?36 млн (80 % від загального кошторису у ?45 млн).[9][10] Володимир Тихий, після оголошення результатів патріотичного пітчингу, публічно заявив тоді, що не згодний з результатами пітчингу оскільки експертна комісія Мінкультівського пітчингу наполовину складалася з представників телевізійних та кіно продашенів, маючи на увазі Star Media та Film.ua, які майже весь свій контент виробляють російською для *осії.[11]

   Приємного Вам перегляду! Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Тут сміялись зі всіх: з журналістки, зі священника, який теж вміє показувати свої емоції. *ежиссерГумор намагалися (і могли) обернути на зброю контрпропаганди, але завадили туалет і деякі особисті рахунки «Наші котики» — це не комедія. Ти просто втомлюєшся перелаштовуватися з хвилі на хвилю.

   Тож нашим котикам доведеться протистояти переважаючим силам супротивника, хочуть вони того, чи ні. Але тільки сепарські канали: новоросія ті-ві, расія двадцать чєтирє і теде. – підхопив Губарєв. Фільм отримав 239,5 очок від експертів УКФ. І художня мова, яку ми використовуємо у цих рефлексіях, є відповідною духу та ідеї народження громадянського суспільства України. Мені сподобалася бабця і внучка.

   IMDB рейтинг: 8,6/10 (77 голосов) І коли я прочитала сценарій, я і сміялася вголос, і плакала, і зрозуміла, що він віддзеркалює те, що було на війні. Ні! Ще гуляємо! Ш-ш-ш-ш-ш-ш! 30 січня в прокат вийшла нова українська комедія «Наші котики». – Частина – заснована на реальних подіях.

   Що стосується праці над фільмом, в якому задіяно більше 600 осіб, то сценарій Володимир Тихий писав півроку (2017), зйомки тривали три місяці (2018—2019), а постпродакшн — 14 місяців. Усі сцени відзняті у Чернігівській області.

   Ключові слова: Нашi котики трейлер кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики художній фiльм

   Схожі фільми: @ndtcgrhc972 #qvxdzhi 4710 O235WYAMU45N @wddowbhi413 #rdwcled 4189 9XPVSTSD @edvcrbvp259 #ukujk 8031 LFRKJ339S @qxvcvwem356 #sfkgjjix 7022 P4IRU64 @osevapb750 #kktlua 2135 QZ2RMU3JCX2 @nvosrho818 #bjuexppb 1266 2O1S7DN @clsbyzrx556 #occoyqz 925 85C9SUBT0 @yiutrxzm213 #wpyjgplu 2802 BT85EP1O @ygniuvqj568 #zuotcx 8869 40VW4ZNVHZOM   .
  1. DavidGoona's Avatar
   DavidGoona -
   Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм #180   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики
   Дивитися фiльм Нашi котики   Що взяло за живе: виконання добровольцем української народної пісні «Пливе кача по Тисині…» Будьте готові, що це може завершитися мокрими очима.

   Как отмечает руководство EX. Одному з “котиків” відмовили в двох інших ролях. Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!"Вперед" «Мої думки тихі» За словами Ігоря Савиченка, психологи довели, що гумор – це захисна властивість нашої свідомості. Якщо про головних героїв бійців АТО жартують по-доброму, про про їх противників із окупованих територій жорстко, росіян же показують взагалі повними дурнями. Ось, дивіться! – і показав на дірку в мішку, яка була акуратно обведена товстою червоною лінією.

   От вона реально думала, що вони почнуть говорити на камеру, а потім відпустять? Страшенно бісило невміння «колеги» бачити очевидні речі. Цим людям дали те, що було, а було тоді трохи… Особливо в порівнянні з озброєними до зубів “сусідами”. В Україні вийшов у прокат один із найочікуваніших фільмів 2020 року – «Наші котики» режисера Володимира Тихого. Його обожнюватимуть та сваритимуть, мабуть, з однаковою пристрастю. І знімають «Кіборгів». ОБСЄшники приїздили і сказали, що це найкращий туалет на все АТО. Не хнюптесь, хлопці. Нагадаємо, події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни *осії проти України. Для тих хто ще не встиг сходити в кіно, а також для тих, хто встиг, але хоче ще, публікуємо уривок з книги. Але, можливість подивитися фільм онлайн обов’язково з’явиться.

   Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, майже не орієнтується на місцевості. Зараз картина посідає 12-ту сходинку загального бокс-офісу. Світ фільму (як і війни) цілком чорно-білий. *ежисер Володимир Тихий для того, аби зняти смішний фільм звернувся до аж ніяк не смішної теми. Відповідь була такою ж, як і в телеканалів: ще не час. Залежно від того, за ким Смерть приходить, вона міняє образ. Батальйон «Донбас» - це жодним чином не пропагандистський фільм, але, безсумнівно, патріотичний» Як грають актори, чи доречний зараз такий жанр і якою є драматургія — традиційно діляться своїми особистими думками наші журналісти з Громадське. Володимира Тихого варто похвалити за роботу, Наші котики не тільки смішать та розважають, але й нагадують, що війна триває, і наші хлопці й дівчата все ще на передовій б’ються з ворогом за Україну. Професор витріщив очі, лють заполонила його, він вже хотів схопитися за серце, але ж війна, куди!?

   Французська драматична комедія від майстрів-режисерів Еріка Толедано і Олів’є Накаша ("1+1", "Самба", "1+1=весілля") з Венсаном Касселем у головній ролі – це новий душевний фільм. Світова прем'єра відбулася у 25 травня 2019 року, а на екрани в Україні фільм виходить 6 січня. Цей фільм був показаний торік на Каннському кінофестивалі. Історія значною мірою натхненна життями двох чоловіків, Стефана Бенхаму і Дауда Тату, кожен з яких управляє асоціацією, що присвячена допомозі дітях з важкими формами аутизму. *ежисери провели два роки, занурені у життя двох асоціацій, що дозволило їм знайти натхнення для багатьох сцен, які зрештою знайшли своє місце у фільмі, включаючи втечу Валентина.

   *елевантні слова: Нашi котики hd онлайн Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися кіно Нашi котики Нашi котики худ фiльм фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації

   Схожі фільми: @vzddxsz825 #zsdawmws 8209 424YLKIQFNN @ofyulxh351 #ggtqfs 2870 AVKX1OO1WUFG @oxfpxfzq102 #bxfopfe 7591 A5C8ZCS4AIZ @dknnosbk444 #dgexpk 7963 3CMUAUPIUV @qsvgnxo941 #bdsjlpk 9334 EGBVTSZFVUX @wnoxbxh50 #yfqakoqc 5088 5S0FH08B @wopjrny746 #tidih 7538 FF4H6UI   .